Wizaz.pl - Niepudełkowane wpisy ;-)

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > kasiotla

Notka

Niepudełkowane wpisy ;-)
Stary

MegaRed-ujcie! bo Malkontentka się psuje…

kasiotla napisał(a) 2015-01-09 13:16
Updated 2015-01-09 at 13:18 by kasiotla

… psuje niestety. Latka lecą, niby niepostrzeżenie a jednak…. A to w kościach strzyknie, a to w głowie się zakręci, a to serce zakołacze. I co z tego, że w Malkontentce wciąż siedzi mała dziewczynka, wieczna młodość i pasja…? Ano nic z tego, bo ciało niestety podlega zgoła innym regułom. Brutalnie i wręcz po chamsku się starzeje. We włosach coraz więcej srebrzystych nitek, skóra jakby nie ta, co kiedyś… coś tu zwisa, coś obwisa. No nie…
Kilka dni temu udała...
Przyczajenie
Wyświetlenia 38540 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Ta historia jest tak beznadziejnie głupia, ponieważ wydarzyła się naprawdę…

kasiotla napisał(a) 2014-08-06 06:49
Updated 2014-08-07 at 08:39 by kasiotla

Teraz...

Podjechały pod żelazną bramę. Nina zaparkowała, westchnęła, przekręciła kluczyk w stacyjce i wysiadła z samochodu.
- Jesteśmy. No ruszaj się. Chciałaś zobaczyć, to zobaczysz. Poznasz swoją rodzinę. Wyłaź do jasnej cholery, nie będziemy tu tkwiły w nieskończoność - warknęła.
Jana ociągając się wysiadła i podeszła do bramy. Tuż za nią rozciągał się piękny park a w oddali bielał świeżo odmalowany dworek.
Ośrodek pomocy społecznej dla kobiet.
Jana z przerażeniem...
Przyczajenie
Wyświetlenia 32784 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Zrób Sobie Krem ...to ja serum zrobiłam;)

kasiotla napisał(a) 2014-08-01 18:44
Updated 2014-08-05 at 10:30 by kasiotla

A jakim cudem to mi sie udało można doczytać na moim blogu: http://kasiotla.blogspot.com
Przyczajenie
Wyświetlenia 12434 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Ja czyli kto?

kasiotla napisał(a) 2014-07-30 21:46

No tak. Blog. Nigdy ani to nigdy przez myśl mi nie przeszło, ze będę pisała bloga! Ja! Ja? Ja jestem od czytania blogów i me doświadczenia w tej kwestii są nad wyraz imponujące. Czytam blogi o wszystkim- o dzieciach, podróżach, rakach, książkach, kosmetykach, blogi przyjaciół i blogi anty- przyjaciół. No co tam tylko w oko wpadnie. Ot lubię...
Mam na imię Kaśka. Proza życia. Żadna tam Mercedes czy jakaś inna no... Nawet pomysłu na wpadająca w ucho tudzież inne oko ksywkę nie mam. Kaśka....
Przyczajenie
Wyświetlenia 57150 Komentarze 1 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.