Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Najlepszy błyszczyk do ust

monikanowika napisał(a) 2014-12-12 12:52

Każda kobieta chce dobrze i pięknie wyglądać. W tym celu nieustannie sprawdzamy nowe firmy kosmetyczne. Szukamy odpowiedniego produktu dla siebie. Chcemy cieszyć się zdrową, piękną skórą. Bardzo ważny jest przede wszystkim wybór kosmetyków do makijażu oraz dobry krem i błyszczyki do ust.

Co roku na rynek wchodzą nowe firmy oferujące błyszczyki do ust. Które warto wybierać? Jakie mają dobre właściwości, odpowiedni skład? Warto sprawdzać. Każdy kupujący ma inne potrzeby i oczekiwania....
Przyczajenie
Wyświetlenia 34370 Komentarze 0 monikanowika jest offline
Stary

Dobry błyszczyk do ust?

blyszczyki napisał(a) 2014-10-24 11:22

Jak kupić dobry błyszczyk do ust? Gdzie go szukać? Czym się powinien on charakteryzować? Przede wszystkim dobry błyszczyk musi mieć trwałą i jednolitą konstystencję. Po nałożeniu na usta nie powinny tworzyć się tzw."grudki" Dobry błyszczyk nie tylko nawilża usta, ale również je pielęgnuje. Wygodny aplikator o odpowiednim kształcie musi ułatwiać nałożenie błyszczyku na usta. Kolor powinien być delikatny i zbliżony do naturalnej barwy ust.

Przed zakupem warto zapoznać się...
Przyczajenie
Wyświetlenia 38727 Komentarze 0 blyszczyki jest offline
Stary

prawidłowe malowanie ust

majlenciak napisał(a) 2014-06-13 15:03 (www.majlenciakmakeup.blog spot.com)

Usta są ważnym elementem każdego makijażu. Nieumiejętne ich malowanie może zepsuć nam cały efekt naszego dopracowanego makijażu. Więc postanowiłam wam chodź odrobinę przybliżyć techniki malowania ust "krok po kroku" oraz sposoby na powiększenie ust jak i na ich zmniejszenie.
Zapraszam

http://majlenciakmakeup.blogspot.com...owac-usta.html
Przyczajenie
Wyświetlenia 51614 Komentarze 0 majlenciak jest offline
Stary

Jak zrobić samodzielnie błyszczyk do ust :)

majlenciak napisał(a) 2014-05-19 16:45 (www.majlenciakmakeup.blog spot.com)

Przepis jak stworzyć swój niepowtarzalny balsam do ust w kilka minut To od was zależy jakich składników użyjecie aby nadać smak, zapach, kolor... Myślę, że to jest to całkiem ciekawy pomysł np na wyjątkowy prezent.
Zapraszam

http://majlenciakmakeup.blogspot.com...yk-do-ust.html
Przyczajenie
Wyświetlenia 48381 Komentarze 0 majlenciak jest offline
Stary

Bourjois Eau De Gloss Cosmic Nawilżający błyszczyk do ust 20 sorbet fraise - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-08-22 11:23 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
dzisiaj prezentacja i recenzja błyszczyka od Bourjois który używa moja mama. Błyszczyk dostała od mojej siostry z UK. klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 28214 Komentarze 0 xAredx jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.