FREI Krem do rąk Hydrolipid Balance - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > W świecie aleksandry

Notka

Oceń ten wpis

FREI Krem do rąk Hydrolipid Balance

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 07:30

Pielęgnacja dłoni jest dla mnie tak samo ważna jak pielęgnacja twarzy, stóp czy włosów. Wszędzie gdzie się da mam krem do rąk...w kuchni, łazience, sypialni a nawet w torebce ( zabieram go ze sobą wszędzie ).

Krem znajduje się w białej plastikowej tubce o pojemności 50 ml zamykanej na klik. Wygląd opakowania jest utrzymany w minimalistycznym stylu, bardzo przejrzystym i przyjemnym dla oka. Z tego co wyczytałam krem produkowany jest w Niemczech.
Jest testowany dermatologicznie. Krem jest typowo apteczny.

systencja kremu jest bardzo treściwa o białym zabarwieniu. Po nałożeniu pozostawiał on nawilżone i dobrze odżywione dłonie. Mogła bym powiedzieć, że krem delikatnie uspokaja skórę. Zdecydowanie nie jest on dla tych osób, które nie lubią czuć kremu na dłoniach. Po jego aplikacji przez krótki czas jest wyczuwalna lepka warstewka. Dla tego też lubię stosować go na noc.

Jak już wcześniej wspomniałam krem ma bardzo treściwą konsystencję co sprawia, że jest on wydajny. Wystarczy wycisnąć na dłonie krem wielkości większego ziarnka grochu a dłonie wystarczająco zostaną nawilżone. Używam go codziennie wieczorem od ponad miesiąca i zużyłam go dopiero połowę.

Zapach kremu jest bardzo przyjemny, delikatny, kremowy. Po wsmarowaniu w dłonie jest słabo wyczuwalny co jest ogromnym plusem dla osób, które mają wrażliwy nosek

Przejdźmy do działania. Tutaj mogła bym pisać tylko o samych zaletach kremu. Doskonale nawilża suche partie dłoni, koi pokaleczoną skórę, wygładza i pielęgnuje. Zawsze miałam problem z przesuszoną oraz zaczerwienioną skóra pomiędzy palcami oraz na kostkach, która lubiła pękać powodując nieprzyjemne ranki. Ten krem skutecznie mnie z tego wyleczył oraz przyśpieszył gojenie się ranek.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona, że krem znalazł się w mojej kosmetyczce. Powoduje on idealne nawilżenie, regenerację, wygładzenie oraz odżywienie skóry dłoni.

POZDRAWIAM!!!
Wyświetlenia 22749 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.