Relacja z The MAKEUP Day 2016 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Oceń ten wpis

Relacja z The MAKEUP Day 2016

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 13:41

Pisałam już wcześniej, czym jest to wydarzenie i na czym ono polega. Zebrałam tak wiele informacji, że uwierzcie mi na jednym wpisie się nie skończy

Do Warszawy dostałam się pociągiem „Żeromskim”, podróż trwała około dwie godziny. Zatrzymałam się w hotelu.
Na pierwszy rzut oka niby nic wielkiego, ale muszę wam jeszcze przedstawić kilka informacji.
Kiedy dostałam już zaproszenie na to wydarzenie, nikt nie chciał z mojego środowiska ze mną jechać, nie chciał albo nie mógł. Zapisałam się więc do dodanej grupy „samotne miłośniczki makijażu, które wybierają się same”, została ona utworzona na facebooku. Okazało się to bardzo pomocne, ponieważ w szybkim tempie poszukując noclegu nalazłam także grupę dziewczyn w podobnej sytuacji. Tak oto zaczęła się moja szalona przygoda w Warszawie
Dziewczyny okazały się bardzo sympatyczne i o wspólnych zainteresowaniach rozmawiałyśmy do rana. Jeśli to czytacie to serdecznie was pozdrawiam

Jednak prawdziwe szaleństwo miało dopiero nadejść, kiedy przekroczyłyśmy próg hali

Nie jestem w stanie wam powiedzieć ile osób odwiedziło targi w ciągu tych dwóch dni. Było ich baaaaardzo dużo.
Stoiska były przepiękne, szerokie oferty kusiły kolorami, zapachami i możliwościami przetestowania produktów.
Raj dla każdej kobiety!

Odwiedziłam bardzo dużo stoisk a oto moje zakupy, niebawem napiszę posta w którym przetestuję
poszczególne produkty. Serdeczne dziękuję należy się markom: Sylveco i Yasumi za dodatkowe gratisy
i rabaty przy zakupach

Podpatrując pracę uczennic szkół kosmetycznych byłam naprawdę pełna podziwu i zachwytu. W kilka godzin stworzyły niesamowite makijaże i charakteryzacje.
W strefie blogera otrzymałam upominki do przetestowania od sponsorów. Chciałabym za to serdecznie podziękować markom: Inglot, Kobo, Zao, magazynowi Make-Up Trendy oraz Drogeriom Natura.

W strefie blogera miałam przyjemność poznać dwie bardzo pozytywne i otwarte dziewczyny, które tak jak ja prowadzą bloga. Buziaki i uściski dla was Klaudio i Diano
Polecam wam blogi dziewczyn:
chanceleee.blogspot.com
panrikla.blogspot.com

Podczas targów udało mi się porozmawiać i wymienić informacjami z wieloma guru kosmetyki
A na na stoisku Semilac’a spotkałyśmy z Dianą tego oto Pana

Mam nadzieję, że jeśli byłyście to podobało wam się tak samo jak mnie
Buziaki dla was!
Wyświetlenia 47152 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.