9,5 kilo proszku do prania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > zizou

Notka

a dlaczego nie?
Oceń ten wpis

9,5 kilo proszku do prania

zizou napisał(a) 2007-11-02 20:43

czyli prezent sympatyczny, praktyczny i romantyczny mejd in dżermany

kuzyn moj kochany wrocil na swieto do domu i przywiozl mi karton proszku do prania: ariel do kolorow. przy mojej czestotliwosci prania mam zapas na rok kochany jest

jestem chora. albo grypa albo oskrzela, cos z tej dwojki, ale jeszcze nie wiem co
ja to ogolnie rzecz biorac mam pecha. bo nie choruje a zaczynam wtedy, kiedy w poblizu jest jakas impreza, na ktora mam ochote isc jutro taka wlasnie jest, a ja nie wyglada, nie czuje sie i nie mysle.
ale pojde, bede sie trzymac twardo i prosto. w razie czego umre na srodku pokoju, w blasku fleszy i wsrod gapiow. oooo tak.

oglundam se tefałen style. czekam na magiel towarzyski i mojego ulubienca. a potem pojde do wyrka, kimne se, moze bede kimac do rana... to byloby cos. kimac do rana bez przerw spowodowanych dusznosciami badz wizja smierci - czasem tak miewam normalka.

tatus kupil mi nowy telefon za co obrazila sie na niego mamusia. kogo tatus kocha bardziej? odpowiedz jest prosta: mamusie. a kogo chce tatus ulaskawic? odpowiedz jest prosta: mnie. dlatego tez dal mi swoja karte. nic, tylko z ojcem sie klocic.
napisany w moje male niebo
Wyświetlenia 233987 Komentarze 6 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 6

Komentarze

1. Old Comment

a Ty dochodz do siebie pamietaj o drogocenym prezencie, czyli gooooooooooorze proszku , tyle go masz , o tyyyyyyle <rozklada rece>
    Afra86 napisał(a) 2007-11-02 23:09 Afra86 jest offline
  2. Old Comment
    nu, ten proszek to jedna czwarta mnie normalnie sie w nim chyba utopie, ale za to ile zaoszczedze [bo u mnie i tak tylko proszek do kolorow schodzi, bialych rzeczy nie uswiadczy ].

dzis wieczorem zaleje tego paskudnego robaka, utopi sie i juz nie wroci a ja ozdrowieje hahaha

zizou napisał(a) 2007-11-03 14:33 zizou jest offline
  3. Old Comment
    Cześć Łobuzie

Ostatnio jakoś-takoś rzadko jestem na Wizażu, ale wpadam tu do Ciebie poczytać co słychać. Buźka!
    evangeline napisał(a) 2007-11-09 21:28 evangeline jest offline
  4. Old Comment
    pozdrowienia od kolezanki z pamiętników, he he.
    laylaaa napisał(a) 2007-11-15 20:58 laylaaa jest offline
  5. Old Comment
    evangeline jak wrocisz z bydgoszczy to sobie porozmawiamy

laylaaa, sporo nas tutaj
    zizou napisał(a) 2007-11-17 21:54 zizou jest offline
  6. Old Comment
    Widzę, że nie tylko mój tatuś taki cudowny . Jak wraca z Niemiec, to KONIECZNIE z proszkiem do prania

Arethaf napisał(a) 2008-05-01 12:00 Arethaf jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.