blablabla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Afra86

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

blablabla

Afra86 napisał(a) 2007-09-23 10:12

Jestem chora. Boli mnie wszystko co mozliwe jest do bolenia ;p
czuje sie jakby ktos przewizol mnie maaksymalna predkoscia , jakims busem na najwyzsza gore, z najnizszej krainy. NIE SLYSZE NIC :P mam zatkane uszy, jakbym na Mount Everest wjezdzala :P
I przezywam kryzys jesli chodzi o wyglad.. NIE MAM W CO SIE UBRAC. A najlepsze, ze jak wczoraj robilam w szafce porzadki, to ledwo upchnelam te szmaty do szafki. Paradoks, szafke ledwo zamykam, a nie mam w co sie ubrac :p Uznalam, iz jestem nieforemna, mam budowe malej dziewczynki. Tzn, male to to, chude to to, dobrze chociaz ze mam czym odetchnac ,bo inaczej to juz w ogole Facjate tez mam młoda i niewinna . Delikatne rysy, szlachetna uroda Zief, pocieszam sie, ze w wieku 40 lat bede wygladac na 30 ;P ale poki co, to dramat dramatyczny ;p
Wyświetlenia 143889 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Główny     monolog »
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Witaj powiem tak uśmiałam się troszkę bo masz zabawny styl pisania a co do wyglądu to się nie przejmuj zapewne jest z Tobą wszystko ok a ludzie mają gorsze problemy i sobie radzą więc GŁOWA DO GÓRY
    Pozarawiam
    MadziulenkaMyszenka napisał(a) 2009-10-09 19:11 MadziulenkaMyszenka jest offline
  2. Old Comment
    Martinesska napisał(a) 2012-11-09 10:51 Martinesska jest offline
  3. Old Comment
    myślę ,ze ma tak wiele kobiet
    http://korezki.blogspot.de/
    korezki napisał(a) 2013-07-10 10:57 korezki jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.