Wizaz.pl - moje male niebo

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > zizou

Notka

a dlaczego nie?
moje male niebo czyli spraw codziennych kilka ;)
Stary

9,5 kilo proszku do prania

zizou napisał(a) 2007-11-02 20:43

czyli prezent sympatyczny, praktyczny i romantyczny mejd in dżermany

kuzyn moj kochany wrocil na swieto do domu i przywiozl mi karton proszku do prania: ariel do kolorow. przy mojej czestotliwosci prania mam zapas na rok kochany jest

jestem chora. albo grypa albo oskrzela, cos z tej dwojki, ale jeszcze nie wiem co
ja to ogolnie rzecz biorac mam pecha. bo nie choruje a zaczynam wtedy, kiedy w poblizu jest jakas impreza, na ktora mam
...
Zakorzenienie
napisany w moje male niebo
Wyświetlenia 233989 Komentarze 6 zizou jest offline
Stary

spacer w jesiennej szarudze

zizou napisał(a) 2007-10-25 20:57

jakos tak sie zlozylo, ze czwartek zostal zwienczony babskim spacerem. przed spacerem byl tak zwany BIFOR podczas ktorego cudnie se palucha rozwalilam, krew sie lala jak ze swini, cala kuchnia u kumpeli zachlapana, plastrow brak [dobrze, ze apteka pod blokiem ] i ja z wyeliminowanym z zycia palcem serdecznym lewej reki [ciezko sie pisze, bo to opuszek zostal skrzywdzony i czasem mi sie zapomni, ze on zraniony i wciskne jakiegos klawisza i wtedy jest 'auc' ].

wracajac
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 102495 Komentarze 2 zizou jest offline
Stary

herbatniki waniliowe

zizou napisał(a) 2007-10-20 17:13

moja babcia takie robila gdym jeszcze byla dzieckiem. takim, co to ledwo od podlogi odroslo. ten smak pamietam po dzis dzien chociaz ostatni raz takie herbatniki jadlam hohoho temu i jeszcze kilka lat wstecz.

niedawno kupilam ksiazke boskiej Nigelli - ta ksiazke to ja moge se ogladac i tylko ogladac i czuje jakbym jadla ot, taka dziwota ze mnie
ale do rzeczy. wylukalam w tej ksiazce przepis na herbatniki waniliowe. i krazylam wokol tego przepisu kilka dni, jakos nie moglam
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 371435 Komentarze 9 zizou jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

maska

zizou napisał(a) 2007-10-05 22:26

maska. albo raczej maski. moje maski, ktore zakladam. na codzien. i od swieta. na kazdy dzien inna. tylko w domu bywam soba. bywam - bo czasami i tu przywdziewam maske - by zylo sie lepiej [jak w spocie pewnej partii].

jestem w tym dobra. potrafie caly ranek ryczec, oczy miec jak krolik i te sprawy a zaraz potem wychodze na miasto z usmiechem numer dwajscia pienc. i nikt nie pozna, nikt nie bedzie wiedzial, ze jeszcze pol godzinyw czesniej toczylam wewnetrzna walke z sama soba....
Zakorzenienie
Wyświetlenia 145120 Komentarze 3 zizou jest offline
Stary

pstryk

zizou napisał(a) 2007-10-05 18:51

skonczyl sie pierwszy tydzien szkoly. skoro ten pierwszy byl taki okropny to jakie beda nastepne?
mysle nad czyms intensywnie, dojrzewam do podjecia kilku waznych decyzji. tragedija

poza tym to stan mojej psychiki coraz bardziej sie pogarsza. mam ochote plakac, potem smiac sie, potem znow wyc, i znow histerycznie sie smiac. nie mowie juz o tym, ze lzy w oczach mam z byle powodu. dobrze, ze ciemne okulary mam ciagle na nosie - inni moich przystankowych czy tam tramwajowych
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 60437 Komentarze 1 zizou jest offline
Stary

to juz jest koniec

zizou napisał(a) 2007-09-30 22:19
Updated 2007-09-30 at 23:10 by zizou

bla bla bla. wakacje skoncza sie za jakies 50 minut. i jest mi z tym cholernie zle.

bo ja chyba... nie lubie studiowac. wolalabym robic wielkie nic, zbijac baki i wydawac pieniadze
[czyli krotko: lezec i pachniec ]. zrobilam sie leniwa. paskudnie leniwa - poranne wstawanie wiaze sie z niewymownym bolem istnienia. mialam juz tak kiedys, ale to byly inne czasy, inna ja - chora ja, nieszczesliwa, niekochana. a teraz jest przeciez inaczej. dlugo by pisac. bylo ciezko.

no
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 137611 Komentarze 5 zizou jest offline
Stary

psuj

zizou napisał(a) 2007-09-14 17:05
Updated 2007-09-14 at 19:55 by zizou

jestem psujem. potrafie zepsuc wszystko: od kranu nad wanna zaczynajac na atmosferze konczac. jak wczoraj na przyklad. ukochany zadzwonil, gadka szmatka jak minal dzien itepe i nagle wyskoczylam z totalna blachostka - i sie poklocilismy, na linii az iskrzylo a ja mialam pioruny w oczach - on pewnie tez, gdyby mogl, to leb by mi ukrecil. nie pierwsze to takie moje wystapienie. dzis w nocy mialam jechac po niego do warszawy ale nie pojade, duma urazona i zero checi na zgode.

pewnie
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 126251 Komentarze 3 zizou jest offline
Stary

bo sie przyzwyczailam, ze z nim spedzam wieczory...

zizou napisał(a) 2007-09-13 22:42
Updated 2007-09-14 at 19:51 by zizou

jest pozno. oczy juz zmeczone calodziennym wpatrywaniem sie w monitor.

czekam. czekam. czekam. na telefon, smsa czy maila. na cokolwiek.

naleze do tych osob, ktore absolutnie umieja funkcjonowac, kiedy druga polowka jest daleko - nie jestem od niego uzalezniona. jednak... zwykle jest obok, lezy i sie usmiecha. i wtedy jest milo. czuje sie bezpiecznie. taka moja mala stabilizacja: ja, on, trzy koty i pies. jest nam tak dobrze.

czekam, bo wiem, ze konczy
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 191644 Komentarze 6 zizou jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.