Euro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > magdzia81

Notka

Oceń ten wpis

Euro

magdzia81 napisał(a) 2012-06-06 18:55
Updated 2012-06-07 at 08:10 by magdzia81

Czuje już atmosferę EURO? ja niestety na razie dość negatywnie odbieram to "wielkie święto" ...kojarzy mi się głównie z utrudnieniami na drogach. Choć oczywiście są też pozytywne strony tego wydarzenia, miasta wyglądają kolorowo i mam wrażenie, że też trochę czyściej mam nadzieję, że nie zmarnujemy szansy, którą nam dano i pokażemy się jako naród z jak najlepszej strony, jako życzliwi, pogodni i uśmiechnięci ludzie Zatem kochani w piątek przybieramy biało- czerwone barwy i kibicujemy "naszym"

a tutaj znajdziecie kilka zdjęć strefy kibica w Poznaniu:
http://foto.subiektywny.com/
Wyświetlenia 65378 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Witam serdecznie,

nazywam się Ania i reprezentuję sklep internetowy www.eobuwie.pl.

Od pewnego czasu monitorujemy Twój blog. Obserwujemy wzrost Twojej pozycji w blogosferze oraz rosnącą liczbę czytelników publikowanych przez Ciebie treści.

Chcielibyśmy nawiązać z Tobą współpracę. Nasz sklep prowadzi specjalny Program Partnerski, skierowany do osób takich, jak Ty. Dzięki niemu możesz zarabiać za każdym razem, kiedy Twój fan zrobi u Nas zakupy.

Jak możesz nas zareklamować? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Możesz umieścić zdjęcie naszych produktów, wspomnieć o naszym sklepie w publikowanym tekście lub napisać o naszym produkcie i umieścić w artykule bezpośredni link. Możesz także umieścić na swojej stronie baner sklepu eobuwie.pl

Masz jakieś inne pomysły na promocję? Opowiedz nam o tym, jesteśmy otwarci na różne propozycje.

Zapoznaj się ze szczegółami naszego Programu Partnerskiego tutaj:
    http://www.eobuwie.com.pl/Program-Pa...out-pol-6.html.

Napisz do nas: partner@eobuwie.com.pl i przedstaw swoją propozycję.
    Ania 8787 napisał(a) 2012-06-08 09:02 Ania 8787 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.