Wizaz.pl - Osobisty

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > magdzia81

Notka

Osobisty
Stary

wiosna

magdzia81 napisał(a) 2012-03-11 20:30

wiosna...wyraźnie czuć, że jest już blisko. Słoneczko, wyższa temperatura i łąka pełna krokus, tak w skrócie mogłabym podsumować dzisiejszy spacer. Z utęsknieniem czekam na zielone liście na drzewach, kwitnące kwiaty na miejskich skwerkach i cieplejsze dni, oby przyszły jak najszybciej
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 11490 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

wspomnienia

magdzia81 napisał(a) 2012-03-04 10:40

kilka dni temu postanowiłam odświeżyć nagranie swojej studniówki. Zaniosłam archiwalne nagranie na kasecie VHS do punktu, w którym "przerobiono" ją na wersję DVD. Kiedy ją odebrałam i trochę z lękiem (czy przypadkiem nie zawiera czegoś kompromitującego) ją włączyłam nie mogłam powstrzymać się od śmiechu...miło było popatrzeć na młode twarze starych znajomych i wrócić do pięknych licealnych czasów gorąco polecam!
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 12155 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

...

magdzia81 napisał(a) 2012-02-11 08:41

Jeśli chodzi o moje postanowienia, to okazało się, że ich realizacja nie jest taka łatwa...zwłaszcza pierwsze, czyli panowanie nad swoim tonem głosu, sprawia mi najwięcej trudności...z drugim jest znacznie łatwiej, a satysfakcja rano, kiedy wita mnie czyściutkie mieszkanko, jest niezastąpiona

Dzisiaj rano przywitało mnie piękne słońce...więc czeka mnie cudowny spacer. Oczywiście nie obejdzie się bez cieplutkiego stroju. Niezastąpiona jest bielizna termiczna, mało sexy ale przecież...
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 12351 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Postanowienia

magdzia81 napisał(a) 2012-02-05 19:11

Efektem kilku godzin spędzonych nad książką "Projekt szczęście" jest krótka lista postanowień:
- panuj nad swoim tonem
- zawsze przed snem uporządkuj mieszkanie
- spisuj ciekawe cytaty z czytanych książek.

Lista może nie jest może zbyt rozbudowana, ale i tak będę szczęśliwa jeśli uda mi się ją spełniać każdego dnia.

Zaczynam od dzisiaj
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 10298 Komentarze 0 magdzia81 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.