Wizaz.pl - Break down the wall...

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Where are you my guardian angel...

_Magda napisał(a) 2007-12-04 17:41 (Break down the wall...)

Czemu życie czasem tak boli?
Nie lubię gdy ludzie pytają:"dlaczego ja?" kiedy spotyka ich coś złego.A moze powinnam powiedzieć,że nigdy nie lubiłam.Bo teraz mam ochote sama krzyczeć:jak to się stało,że akurat ja spadłam na samo dno i nie mogę się odbić od ponad roku??
Z boku łatwo oskarżyć i powiedzieć,że sama chciałam,że przedłużyłam sobie cierpienie tym co zrobiłam w sobote.Spotkałam się z nim,choć wiedziałam,że to odświeży rany.
Teraz żywa rana krwawi,a ja nie mogę...
BAN stały
Wyświetlenia 15135 Komentarze 0 _Magda jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

In God's hands...

_Magda napisał(a) 2007-12-03 11:56 (Break down the wall...)
Updated 2007-12-03 at 17:37 by _Magda

Życie znów wraca na swoje codzienne tory.
Jestem już taka zmęczona...studiowaniem.
Ciągle coś na głowie,coś trzebaby napisać,czegoś się nauczyć...A o pracy mgr nie wspomne.
Nie lubie,męczy mnie to...Głowę zaprzatają mi inne kwestie:rolleyes:
To jak potoczy się moje życie tylko częściowo jest w moich rękach.
Chyba pójdę na zakupy:cool:

---------------------------------------------------

Pojade sobie kiedyś daleko stąd.Tak,że mnie nikt...
BAN stały
Wyświetlenia 34158 Komentarze 1 _Magda jest offline
Stary
Ocena: 2 głosów, 5,00 średnia.

Bad boy...

_Magda napisał(a) 2007-12-02 19:42 (Break down the wall...)

Co jest w bad boy'ach,ze tak trudno im się oprzeć?

G. stwierdziła,ze widocznie każda dziewczyna musi się naciąć na "swoim" bad boy'u.Żeby zrozumieć.Może...

Czasem jest tak,ze robi się coś co wg niektórych jest złe.Czasem się nawet przeczuwa,że to jest NAPRAWDE złe.Ale jakaś siła pcha nas do przodu.Miłośc,pożądanie?

I wszystko wydaje się układać niespodziewanie idealnie.Autobus podjeżdża akurat gdy znajdziesz się na przystanku.Zielone światła zapalają...
BAN stały
Wyświetlenia 128209 Komentarze 4 _Magda jest offline
Stary

Postanowienia przed-noworoczne;)

_Magda napisał(a) 2007-11-28 12:48 (Break down the wall...)

Postanowienie pierwsze:żadnych facetów.

"Męski ród do niczego nie nadajny" by [B]Ahinsa.[/B]
I ja siem zgadzam:D

Postanowienie numer dwa:uczyc sie wreszcie.Taaaa....
BAN stały
Wyświetlenia 153684 Komentarze 6 _Magda jest offline
Stary

You make me wanna...lala...in the kitchen on the flor:P

_Magda napisał(a) 2007-11-26 16:55 (Break down the wall...)

Humorek nieco lepszy.
Wyzdrowiałam-oczywiście nie licze upierdliwego kaszlu:]
Ogólnie po ostatnich dołach dziś jakiś przyjemny napływ pozytywnej energii.

A moze powinnam własnie teraz doła miec-S. mnie zablokował na gg:cojest:.
Się wkurzył jak mu powiedziałam w końcu co sądze o jego szczeniackim zachowaniu:rolleyes:I dobrze,niech spada:]

A K. mnie zlewa:].I to już niedobrze:cool:

I u dentysty byłam!Grzebal mi w kanałach:mdleje:.I w piątek...
BAN stały
Wyświetlenia 30640 Komentarze 1 _Magda jest offline
Stary

I need a touch to remind me I'm still real...

_Magda napisał(a) 2007-11-19 16:46 (Break down the wall...)

Coś dawno się tu nie wyflaczałam:].

A dzis mam dół i się troche poskarże,a co...
Po pierwsze i najgorsze:śnił mi się:(.Że całował.Że był blisko.Fak by to trafił:-(

Po drugie:zaspałam na hiszpański.I zła jestem.Bo uwielbiam te lekcje i jak dotychczas nie ominęłam żadnej,nawet jak miałam gorączke i chora byłam.

Po trzecie:dzwonili do mnie z pracy i słysząc gwar w tle poczułam,ze już naprawde chce wracac do życia:(.A tymczasem biore sobie trzeci antybiotyk,siedze...
BAN stały
Wyświetlenia 43241 Komentarze 2 _Magda jest offline
Stary

I gotta check in on rehab :-|

_Magda napisał(a) 2007-10-23 00:31 (Break down the wall...)

Dziś byłam pierwszy raz na hiszpańskim.Było super<jupi>.Dało mi to dużo radości ,chłonęłam każde słowo nauczycielki jak gupek:D i naprawde mam nadzieje,że mi się uda nauczyć tego języka:).Musze się skupić na takich sprawach,bo w nich mogę odnieść sukces.Jeszcze wypadałoby przypomnieć sobie o pracy mgr:(,która leży odłogiem...
I zapomnieć,w końcu naprawde zapomnieć o mrzonkach:mad:

Niepotrzebnie prowokowałam dziś S. opisami na gg.W końcu nie wytrzymał i zagadał.Rozmowa była...
BAN stały
Wyświetlenia 14671 Komentarze 0 _Magda jest offline
Stary

Now it's raining more than ever,know that we'll still have each other.

_Magda napisał(a) 2007-10-20 18:27 (Break down the wall...)

Próbując ostatnio związać się z kimś-co ofkors nie wypaliło-zdałam sobie sprawę jak ciężko jest...się zakochać:confused:
Ja już chyba nie umiem.Chyba dlatego,że wszystko wydaje się być takie blade przy TAMTYM zakochaniu.
A chciałabym mieć kogoś takiego kogo pokochałabym tak mocno.Z wzajemnością:DTakim szaleńczym uczuciem,obłąkańczym wręcz...A może najpierw tamto uczucie powinno minąć...

Nie lubię tego,że to wszystko co kojarzy mi się z mrocznymi dla mojej psychiki miesiącami...
BAN stały
Wyświetlenia 17083 Komentarze 0 _Magda jest offline
Stary

Intelektu siła słabnie...

_Magda napisał(a) 2007-10-08 01:24 (Break down the wall...)

To prawda,że gubię sie troche w swoich uczuciach...Jednego jestem pewna,ale to etap zamknięty,etap nierealny.I tylko czasem serce się rwie...
Czy więc źle robię poszukując?
BAN stały
Wyświetlenia 75633 Komentarze 2 _Magda jest offline
Stary

I'm stuck...:-/

_Magda napisał(a) 2007-10-05 02:33 (Break down the wall...)

Wciąż w miejscu,choć świat pędzi,choć wszystko się zmienia,choć czas płynie...

Chociaż pozornie zmieniam się ja,moje życie,moje plany...Wszystko nabiera rozpędu i blasku...Zaczynam nowe rzeczy,stare zostawiam za sobą...Poznaje nowe radości i zapominam o starych smutkach...

A tymczasem jedna cząstka mnie stoi w miejscu.Taka jedna,niewielka cząstka,a jednak ma wpływ na całośc...

Choć próbuje nie zwracać na nią uwagi,iśc dalej i nie oglądac się za siebie...Ona...
BAN stały
Wyświetlenia 77494 Komentarze 1 _Magda jest offline
Stary

Tżecik,Teżeciątko,Dziubdz iątko!

_Magda napisał(a) 2007-09-27 16:48 (Break down the wall...)

Tak,własnie się zirytowałam.A co może mi nie wolno:cool:?
O czasach gdy miałam TŻta już raczej zapomniałam,niemniej mam szczerą nadzieje,ze nie Teżecikowałam na prawo i lewo.Że nie pisąłam w wątku gdzie takie zgorzchniałe i stetryczałe babsztyle jak ja narzekają na samców,że ja to jestem taka szczęśliwa,że się zaraz zesram...
Albo te opisy na gg<mdleje> z wyznaniami i pysiąteczkami.Po kiego?Rozumiem jakieś tylko takiej świergocącej parce znane teksty,a dla reszty będące bez sensu.Ale...
BAN stały
Wyświetlenia 87998 Komentarze 4 _Magda jest offline
Stary

I know who killed me...

_Magda napisał(a) 2007-09-19 11:41 (Break down the wall...)

Byłam wczoraj w kinie na "I know who killed me" z tą ćpunką Lindsey Lohan;)Lubię ją =D.
Film mi się baaaaardzo podobał,ale niektóre sceny są tak drastyczne ,że zasłaniałam oczy ręką:cojest:.Po prostu makabra.
Polecam:admin:.

I know who killed me...Zabił mnie wewnątrz,moją duszę,jakąś cząstkę która się już nie odrodzi...Niestety ta cząsta umierała powoli i w mękach...A zna to każda kobieta,która przeżyła piekło rozstania i odrzucenia...
I teraz te...
BAN stały
Wyświetlenia 34437 Komentarze 1 _Magda jest offline
Stary

Put your hand into the fire...

_Magda napisał(a) 2007-09-17 22:29 (Break down the wall...)

Czasem wiemy że coś może przynieść skutki tylko negatywne i nas zranić,ale robimy to z jakąs dziwną nadzieją,że jednak...będzie dobrze.
Tak jest czasem ze związkami.Jak z moim eks-już w pierwszym tygodniu związku zauważyłam kilka zachowań,które dały mi do myślenia,ale nie zerwałam tej znajomości wtedy.
Tak jest teraz gdy zależy mi na kimś na kim nie powinno i łudze się,że jakoś to będzie,że może...
A potem jak myślę o tym wszystkim to oczywiste mi się wydaje,że nie będzie dobrze......
BAN stały
Wyświetlenia 78431 Komentarze 3 _Magda jest offline
Stary

krajobraz po imprezie

_Magda napisał(a) 2007-09-15 10:42 (Break down the wall...)

Dotarliśmy wczoraj na tą imprezke około północy.A,że domówka to wszyscy myśleliśmy,że zastaniemy towarzystwo w dobrze już poprawionych nastrojach ; ), i w ogóle,że jakaś music będzie,coś...
Wchodzimy,a tam:wszyscy zgromadzeni wokół stołu-na którym jakieś jedzonko czy raczej jego resztki-kobitki odpindrzone,faceci jakoś tak półoficjalnie w koszulach...Normalnie szok=D.I jeszcze szef kumpla A. przybyłego wczoraj w odwiedziny do [B]Zuz[/B] tam był.Nie wiedzieliśmy co się dzieje i gdzie trafiliśmy...
BAN stały
Wyświetlenia 47940 Komentarze 2 _Magda jest offline
Stary

Who will save my soul?

_Magda napisał(a) 2007-09-14 19:06 (Break down the wall...)

I oto jestem w Poznaniu.Mam moje kolczyki od [B]Lejdi.[/B]Super są,niedługo je wypróbuje:).
Pokazałam [B]Zuuu[/B] moje wszystkie zakupy.W ogóle jestem na nią zła,bo [I]kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera:D[/I]Dżołk of kors,na Zu zła być nie mogę:D.
Stwierdzilam,ze niestety szybko przywiązuje się do ludzi...I mocno.A potem tęsknie.
Ludzie przychodza i odchodza i nikt nie jest niezastąpiony,ja wiem...
Dobrze...
BAN stały
Wyświetlenia 114260 Komentarze 5 _Magda jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.