Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Co wymyśliła pani Jadzia i po co komu pała z chemii, czyli Malkontentka testuje IHT 9

kasiotla napisał(a) 2015-03-31 09:17

Wtorek. Poranny przegląd newsów via internet wprowadził Malkontentkę w stan totalnego . Wiwisekcja cellulitu na udach aktorek, résumé modowych wpadek, biust celebrytki, który tajemniczym zrządzeniem Opatrzności urósł gwałtownie o dwa rozmiary, czy zachęcająca reklama pani Jadzi z Pcimia, która wynalazła genialny środek na odmładzanie, a teraz sąsiadki jej zazdroszczą – wszystko to nie przyciągnęło uwagi Malkontentki. Podobnie sensacyjna publikacja tajemnych zdjęć Putina z dzieciństwa –...
Przyczajenie
Wyświetlenia 23522 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Życie jest jak pudełko czekoladek a Malkontentka ma magiczny grzebień

kasiotla napisał(a) 2015-02-12 11:47

Moi Wspaniali – dziś zaczniemy górnolotnie! Otóż pragnę Wam uświadomić, że…uwaga – głoszę: „Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości”. Powtarzam tę mądrość szaloną za guru marketingu literackiego czyli panem Paulo Coelho. Tak na marginesie - zastanawia mnie – ba! powala na kolana – nadzwyczajny talent wyżej wymienionego. I nie mówię tu o boskim darze tworzenia, bo nie mnie oceniać, chociaż generalnie ten pseudofilozoficzny hmm kolaż nie trafia...
Przyczajenie
Wyświetlenia 41070 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Khadi Amla… mon amour

kasiotla napisał(a) 2015-01-13 08:27

Moi piękni i wspaniali dziś będzie o miłości. A co. Raz się żyje, potem się już tylko straszy więc nie będziemy sobie żałować. Zacznijmy zatem z wysokiego C – czyli od Cytatu he he . Ponoć kochać to nie znaczy zawsze to samo… Ano nie znaczy… Malkontentka przekonała się o tym (boleśnie, oj boleśnie) na własnej skórze, kiedy po latach wikłania się w mniej lub bardziej toksyczne związki wreszcie odnalazła tego jedynego i solidnie się zakochała. I to miłością wielką, niezłomną...
Przyczajenie
Wyświetlenia 29072 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Rzecz będzie o zapachu, czyli jak Malkontentkę dotknęło…

kasiotla napisał(a) 2015-01-12 09:45

Tak moi najmilejsi unikatowi Czytelnicy… o zapachu będzie to rzecz i to o zapachu niebagatelnym, bo jak wiadomo – na bagatelny szkoda rzeczy. Będzie o zapachu upajającym i zniewalającym Malkontentkę totalnie wręcz władającym jej jestestwem. O zapachu, który sprawia, ze na jej twarzy pojawia się głupawy uśmiech bezrozumnej szczęśliwości – znaczy totalny odlot. Ha! I nie o perfumach będzie tu mowa! Jakoś, bowiem tak się utarło, że jak zapach to zaraz perfumy. A tu figa. Zastanawialiście...
Przyczajenie
Wyświetlenia 37089 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

To, że coś jest mało znane, nie oznacza, że nie istnieje, czyli szperamy w Helfach

kasiotla napisał(a) 2014-10-10 12:13
Updated 2014-10-10 at 12:21 by kasiotla

Taa drogie panie, dawno mnie nie było. Tu rzecz jasna, bo tam gdzie byłam to się działo, oj działo… No nieważne, nie o pierdołach będziemy dziś gawędzić tylko o kosmetyku poważnym nadzwyczaj, bo i spełniającym funkcję nadzwyczaj poważną. Jego bezwzględne ostrze, zanurzone w ekstrakcie z sycylijskich pomarańczy ma zwalczać wolne rodniki podstępnie kumulujące się w naszej skórze i okrutnie eliminować pierwsze oznaki starzenia… widzicie - złamałam żelazną zasadę – przeczytałam obiecanki...
Przyczajenie
Wyświetlenia 58688 Komentarze 1 kasiotla jest offline
Stary

Amla...czyli jeśli ci matka natura nie dała to i.... nie pomoże

kasiotla napisał(a) 2014-08-20 11:22
Updated 2014-08-20 at 11:27 by kasiotla

Organiczna Amla – odżywka do włosów od Khadi….cóż…
Cóż…
…no nicóż
Amle zakupiłam w Helfach oczywiście. Za sumę 29 zł polskich – dużo? Mało? Zależy z której strony ugryźć…. No to gryziemy
Odżywkę otrzymujemy w estetycznym blaszanym pudełeczku, na tyle przyjemnym wizualnie, że „chce się” bawić dalej…a zabawy jest sporo, zaręczam.
Pudełeczko pomimo niewątpliwych walorów estetycznych, walory praktyczne...
Przyczajenie
Wyświetlenia 71796 Komentarze 2 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.