Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Khadi Amla… mon amour

kasiotla napisał(a) 2015-01-13 08:27

Moi piękni i wspaniali dziś będzie o miłości. A co. Raz się żyje, potem się już tylko straszy więc nie będziemy sobie żałować. Zacznijmy zatem z wysokiego C – czyli od Cytatu he he . Ponoć kochać to nie znaczy zawsze to samo… Ano nie znaczy… Malkontentka przekonała się o tym (boleśnie, oj boleśnie) na własnej skórze, kiedy po latach wikłania się w mniej lub bardziej toksyczne związki wreszcie odnalazła tego jedynego i solidnie się zakochała. I to miłością wielką, niezłomną...
Przyczajenie
Wyświetlenia 29071 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Czapki z głów… pokażcie piękne włosy! czyli szampon Khadi a reszta świata.

kasiotla napisał(a) 2014-09-04 08:01

Na początek dnia (mamy 7.42) i postu pragnę wyrazić zdziwienie własną osobą. Odkąd zostałam samozwańczą testerką produktów kosmetycznych, już nic nie jest w stanie zadziwić mnie we mnie. No może jedynie fakt, że wrażenia i doznania własne opisuje, starając się - jakże nieudolnie - nadać temu lekką, łatwą i przyjemną formę. Ale wybaczcie kochani. Filozof w roli sweet panny testującej pachnidełka – to przewraca ustalony porządek rzeczy i zobowiązuje… jakby.
Chyba.
Po...
Przyczajenie
Wyświetlenia 66005 Komentarze 2 kasiotla jest offline
Stary

Amla...czyli jeśli ci matka natura nie dała to i.... nie pomoże

kasiotla napisał(a) 2014-08-20 11:22
Updated 2014-08-20 at 11:27 by kasiotla

Organiczna Amla – odżywka do włosów od Khadi….cóż…
Cóż…
…no nicóż
Amle zakupiłam w Helfach oczywiście. Za sumę 29 zł polskich – dużo? Mało? Zależy z której strony ugryźć…. No to gryziemy
Odżywkę otrzymujemy w estetycznym blaszanym pudełeczku, na tyle przyjemnym wizualnie, że „chce się” bawić dalej…a zabawy jest sporo, zaręczam.
Pudełeczko pomimo niewątpliwych walorów estetycznych, walory praktyczne...
Przyczajenie
Wyświetlenia 71796 Komentarze 2 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.