Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Nie znasz jej, ale ona zna Ciebie .. - Dziewczyna z pociągu

KATARZYNA_CATHARINA napisał(a) 2016-12-07 18:59 (KATARZYNA-CATHARINA - Kosmetyczny i Niekosmetyczny blog)

http://kasia2015katarzyna25.blogspot...20poci%C4%85gu

Hejka

Dzisiaj napiszę Wam moje wrażenie o przeczytanej książce pt."DZIEWCZYNA Z POCIĄGU " autor PAULA HAWKINS.
Książka ta ukazała się w 2015 roku. W 2016 na powstać film na podstawie powieści. Książka ta jest polecana przez wielu znanych pisarzy ( dodam zdjęcia ich wpisów na temat tej powieści).
Według autorki ma być to...
Przyczajenie
Wyświetlenia 44820 Komentarze 0 KATARZYNA_CATHARINA jest offline
Stary

Zakładka z kotem

meganem napisał(a) 2015-08-02 06:32 (Niteczkowe Czary Mary)

Jakiś czas temu znów mnie naszło na czytanie, ale chciałam mieć jakąś ładną zakładkę. Wybrałam motyw z kotem.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  PhototasticCollage-2015-08-02-07-29-31.jpg
Wyświetleń: 274
Rozmiar:  287,5 KB  
Raczkowanie
napisany w obrazki
Wyświetlenia 35352 Komentarze 0 meganem jest offline
Stary

„Życie po życiu” bis, czyli Eben Alexander i jego „Dowód”, czyli ha ha ha

kasiotla napisał(a) 2015-03-05 12:16

Kochani Czytelnicy spieszę donieść, że znalazłam jeszcze durniejszą publikacje, niż ta o mruganiu Boga… Wydawało się niemożliwe. A jednak. Jest! Mam ją przed sobą i usiłuję otrząsnąć się z szoku, w jakim znalazłam się po jej przeczytaniu. To jest dopiero badziewiak! Zatem bierzmy robala pod lupę!
Nie jestem wielkim fanem książek w stylu "Życie po życiu" niemniej jednak przypadkowo stałam się posiadaczka dzieła pod nazwą "Dowód" - totalnej bredni pióra niejakiego...
Przyczajenie
Wyświetlenia 125407 Komentarze 2 kasiotla jest offline
Stary

Przy piąteczku o maszynce do mielenia mózgów i potworku fiki miki

kasiotla napisał(a) 2015-02-27 08:41

Długo zastanawiałam się nad tematem dzisiejszej opowieści… I w sumie nic nie wymyśliłam L. Nie mam ochoty recenzować kolejnego kosmetyku – to nie ten dzień - dziś gruczoły jadowe mam
w zaniku, ostrze pióra wyraźnie stępiało pod przemożnym naporem zmęczenia, a poczucie humoru?? wrrr… a cóż to jest? Nie napiszę dziś recenzji filmu, bo jakoś ostatnio żaden mnie nie uwiódł.
O potworkach wydawniczych w stylu – „To nie książka”, „Zniszcz ten dziennik”...
Przyczajenie
Wyświetlenia 43796 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

50 twarzy Greya czyli wybacz Mistrzu Bułhakow

kasiotla napisał(a) 2015-02-25 10:08

Z prawdziwym przerażeniem dowiaduję się z prasy codziennej, że wyżej wzmiankowana publikacja zyskała miano kultowej! O bogowie!
Chciałam coś na temat tego Greya napisać ale zostawię swoje bajdurzenie dla siebie. Nie przemawia przeze mnie pruderia, nie jestem fanką księdza Oko, nie jestem fanatyczną wyznawczynią jakiejkolwiek religii, sekty czy czegokolwiek. Nie interesuje mnie czy czcisz totem, czy farbujesz włosy na różowo a po pracy biegasz z pejczem i w lateksie – o ile nie narzucasz...
Przyczajenie
Wyświetlenia 72288 Komentarze 1 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.