Wielki come back ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Wielki come back ;-)

Rybulka napisał(a) 2009-04-27 19:48

Tyle się w moim zyciu dzieje...
Same dobre rzeczy Nosiłam w sobie strach, że skoro jest tak pieknie, wszystko może runąć w najmniej spodziewanym momencie... Myślałam, że ten moment nadszedł... Bałam się, że mam nowotwór... Najgorsze mysli przychodziły do głowy... Myślałam: "Teraz kiedy za trzy miesiące ślubuje, gdy urządzam z TŻem nasz wspólny dom, gdy kończe studia, gdy mam wymarzona pracę?!". Na szczęście, los okazał się łaskawszy. Strach myśleć, co by było, gdybym dalej ufała swojemu dotychczasowemu lekarzowi i nie trafiła do naprawdę dobrego specjalisty... Czeka mnie tylko kilka konsultacji z lekarzami i zabieg. Będzie dobrze! Musi być... Tyle rzeczy przede mną... Przed wszystkim te najważniejsze role- jako żony i matki

Gosiu, jesli to czytasz, moja wierna bywalczyni, ściskam Cię mocno i dziękuję za każde dobre słowo
Wyświetlenia 117783 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    A ja zycze szczescia, milosci i wiary, ze wszystko bedzie dobrze. BO MUSI BYC. Pozrawiam goraco
    renataj napisał(a) 2009-04-27 20:47 renataj jest offline
  2. Old Comment
    Czasem jest tak, że myślimy, że nie zasłużyliśmy na to szczęście, które nas spotyka i czekamy aż coś zacznie się sypać. Jednak nigdy nie należy się poddawać i ciągle trzeba wierzyć, że wszystko w życiu ma swój cel a nawet złe sytuacje często przynoszą dobre konsekwencje. I tak było w Twoim przypadku! Teraz jesteś już żoną i życzę Ci z całego serca, abyś niedługo mogła zacząć wypełniać swoją kolejną rolę - matki, bo wiem, że bardzo tego pragniesz!
    Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki!
    ktosia86 napisał(a) 2009-08-07 10:33 ktosia86 jest offline
  3. Old Comment
    Ktosiu, serdecznie dziękuję Ogromnie mnie wzruszyłaś
    Rybulka napisał(a) 2009-08-19 12:22 Rybulka jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.