Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Gdzie taniej kupować perfumy?

mmonicka napisał(a) 2014-11-20 08:49

Perfumy damskie na pewno nie należą do najtańszych, ale fanki perfum dobrze wiedzą, że za dobrą jakość trzeba zapłacić odpowiednią cenę. Jeśli je na to stać, płacą bez narzekania, ale jeśli mają z tym problemy, zwykle starają się szukać niższych cen. Znaleźć je można na przykład w internecie.

Sugerując się informacjami zamieszczonymi na forach internetowych, znaleźć można wiele sprawdzonych już przez internautki internetowych perfumerii, które oferują oryginalne perfumy w cenach...
Przyczajenie
Wyświetlenia 37001 Komentarze 0 mmonicka jest offline
Stary

BEGLOSSY według MAFFASHION (Listopad 2014)

Lioness5147 napisał(a) 2014-11-18 19:42

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Film:

Przyczajenie
Wyświetlenia 11541 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

wróciłam po dłuższej nieobecności :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-11-18 18:20 (O wszystkim i o niczym...)

Nawet nie wiedziałam, że nie było mnie tu aż 3 tygodnie ;p Ale ten czas szybko leci...W moim życiu nie zaszły żadne zaskakujące zmiany, ale może to i lepiej ;p Dalej regeneruje moje serce po tym chłopaku, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej Miewam chwile załamania, ale na szczęście przyjaciel mnie z nich wyciąga ;p Przez ten czas co mnie nie było brałam udział w konkursie kulinarnym i dostałam dyplom i ksiażkę nic nadzwyczajnego, ale z potrawa na ten konkurs w 3 osoby męczylismy...
Raczkowanie
Wyświetlenia 121987 Komentarze 2 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Napoje reklamowe

fresh123 napisał(a) 2014-11-18 12:36

Skuteczna reklama to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu - zadbaj więc o to, by potencjalni klienci wiedzieli o istnieniu Twojej firmy lub produktu. Reklamuj się skutecznie!
Postawiłeś na gadżety reklamowe? To świetny pomysł, o ile wymyślisz coś oryginalnego, w przeciwnym razie - reklama pozostanie niezauważona. Od dawna przestały wystarczać proste gadżety reklamowe jak smycze, długopisy, notesiki czy kubki - musisz postawić na coś bardziej oryginalnego.
Pamiętaj jednak, że gadżety...
Przyczajenie
Wyświetlenia 10568 Komentarze 0 fresh123 jest offline
Stary

Dobry podkład matujący

emilyjka napisał(a) 2014-11-18 10:59

Jaki powinien być dobry podkład matujący? Czym się musi charakteryzować? Jak go znaleźć? Często wybierając dla siebie kosmetyki nie mamy takiej wiedzy i wybieramy kosmetyki do twarzy bardzo przypadkowo. Warto jednak dobierać tusze, podkłady matujące , kremy dostosowane do rodzaju naszej skóry. Przed rozpoczęciem poszukiwań warto zrobić rozeznanie w Internecie: poczytać komentarze oraz opinie.

Na lato warto wybierać przede wszystkim podkłady lekkie. Dobry podkład nie może się kruszyć....
Przyczajenie
Wyświetlenia 31359 Komentarze 0 emilyjka jest offline
Stary

Drugie życie kosmetyków, czyli jak wykorzystać nieużywane kosmetyki.

brendaooo napisał(a) 2014-11-11 10:28

Chyba każda z nas doświadczyła sytuacji w której zakupiony kosmetyk nie sprawdził się lub po prostu nam się znudził, albo się przeterminował. Często taki kosmetyk zalega w szufladzie, ozdabia nasza półkę i tak naprawdę szkoda nam go wyrzucić. Wystarczy jednak ruszyć głową i nadać mu drugie życie. Dziś przychodzę do Was z radami jak wykorzystać kosmetyki w inny sposób niż są do tego przeznaczone.

Najprostszym sposobem na pozbycie się zalegających kosmetyków jest ich odsprzedanie,...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 7736 Komentarze 0 brendaooo jest offline
Stary

PAZNOKCIE: Rimmel - 203 Lose Your Lingerie ~ RITA ORA

Lioness5147 napisał(a) 2014-11-10 16:53

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Filmik:

Przyczajenie
Wyświetlenia 12126 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

THE SIMS 4 (#2) Budujemy BASEN, Pływanie, Chlapanie i Stroje Kąpielowe

Lioness5147 napisał(a) 2014-11-08 16:53

Przyczajenie
Wyświetlenia 12220 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Ciąża – 5 najlepszych zaleceń dla przyszłych mam

MyTummy napisał(a) 2014-11-05 10:08 (Odzież ciążowa od My Tummy)

Będąc w ciąży słyszysz pewnie każdego dnia mnóstwo „cennych” porad z ust swoich koleżanek, mamy, ciotek, a nawet przypadkowych ludzi, spotkanych na ulicy. Wiele z nich pewnie jest dla Ciebie oczywista, inne z kolei – wydają Ci się zupełnie niestosowane lub po prostu bezużyteczne. Zamiast wysłuchiwać zaleceń wszystko wiedzących osób z Twojego otoczenia, spójrz na 5 moich porad, które są tymi najważniejszymi.

Rada 1
Jedz więcej nabiału i strączków niż dotychczas. Wzbogać swoją...
Przyczajenie
napisany w Ciąża
Wyświetlenia 27472 Komentarze 0 MyTummy jest offline
Stary

testowanie Dove Advanced

jaulia napisał(a) 2014-11-04 07:50
Updated 2015-02-16 at 10:02 by jaulia

Miło mi poinformować iż dostałam zaproszenie do testów Dove.
Wkrótce dowiecie się jak działa nowa linia produktów Dove dla osób 35+

Przetestowałam na moich cienkich, skłonnych do wypadania włosach i załączam linki do moich recenzji - zapraszam do ich komentowania:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=963927
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=963926
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=963924
jaulia
Wyświetlenia 7575 Komentarze 0 jaulia jest offline
Stary

Odcinek Specjalny THE SIMS 4 na HALLOWEEN - Śmierć ze Śmiechu, Duchy i Miłość

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-30 23:20

Przyczajenie
Wyświetlenia 23013 Komentarze 1 Lioness5147 jest offline
Stary

Moje Ulubione Kosmetyki z Października 2014

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-30 16:57

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Filmik:

Przyczajenie
Wyświetlenia 11157 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Kosmetyki do makijażu nieznanych marek - czy warto?

extrakosmetyki napisał(a) 2014-10-30 10:26

Czy warto wybierać kosmetyki do makijażu mniej znanych marek? Czy kosmetyki nieznanych nam dotąd firm też mogą być dobre? Czy nie będą szkodliwe dla naszej skóry twarzy? Takie pytania często zadajemy sobie kiedy szukamy nowych "kosmetycznych inspiracji" oraz rozwiązań. Chcemy spróbować nowego produktu, ale nie jesteśmy pewne czy spełni on nasze oczekiwania.

Mimo obaw warto próbować i testować kosmetyki do makijażu mniej znanych lub początkujących firm. Nieznane nie zawsze...
Przyczajenie
Wyświetlenia 36374 Komentarze 0 extrakosmetyki jest offline
Stary

Album KINGS OF SUBURBIA - TOKIO HOTEL Nareszcie w moich rękach !

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-29 17:13

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Filmik:

Przyczajenie
Wyświetlenia 10595 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Dla kogo aminokwasy?

psykala napisał(a) 2014-10-26 20:05

Aminokwasy przeznaczone są dla osób intensywnie trenujących. Pozwalają na uzupełnienie substancji, które traci się podczas dużego wysiłku. Aminokwasy należy przyjmować na czczo. Warto pamiętać o tym, że istnieją różne rodzaje, dlatego trzeba dobrać odpowiednie do swoich potrzeb. Najlepiej skonsultować taką kwestię ze specjalistą. Poleci on nam najlepsze specyfiki w zależności od tego czy zależy nam na przyroście masy mięśniowej, zredukowaniu tkanki tłuszczowej czy może uzyskaniu większej ilości...
Przyczajenie
Wyświetlenia 6985 Komentarze 0 psykala jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.