Wizaz.pl - Komentarze

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rozwój osobisty i sukces w życiu

Notka

Chcesz być szczęśliwa?
Rozwijać się? Osiągnąć spełnienie w życiu prywatnym i zawodowym?
Zapraszam do czytania na pewno znajdziesz coś dla siebie

Zapraszamy na czas na sukces.
  1. Old Comment

Jak motywować pracowników?

Sztuczki motywacyjne to jedno, a słyszałaś może o grywalizacji? Grywalizacja to zmiana jakiegoś procesu, przedsięwzięcia itp. poprzez dodanie do niego elementów typowych dla gier, głównie związanych z ideą nagrody otrzymywanej poprzez osiągnięcie jakichś celów na poszczególnych etapach.
    Ale nie tylko chodzi o nagrodę. Tworzenie zespołów, rankingi itp.
    Grywalizacja w biznesie jest coraz częściej dostępna, coraz więcej ludzi z niej korzysta. Warto się zastanowić czy grywalizacja właśnie nie doda możliwości motywowania pracowników, przy tym skorzystania jeszcze z natury ludzkiej, która lubi rywalizację.
    Polecam przeczytać w co gramy http://www.businessway.pl/businesswa...li-w-co-gramy/ tam powiedziane jest Ciekawość wzbudza w nas zaangażowanie ze względu na silne połączenie pomiędzy ciekawością a zabawą.
    A przecież lepiej motywować ludzi zabawą :P
    Kiliana39 napisał(a) 2015-04-16 19:02 Kiliana39 jest offline
  2. Old Comment

Jak Twój wygląd wpływa na to jak jesteś postrzegany

Tak to niestety prawda cóż jak "cie widzą tak cie piszą" stare przysłowie
    Kocica84 napisał(a) 2014-01-16 10:55 Kocica84 jest offline
  3. Old Comment

Cytat:
    Napisane przez Kocica84
    najważniejsze jest to jak sie wygląda a nie to co sie ma w sobie czyli dusza,charakter, uczucia
    Widziałem kiedyś takiego demotywatora.
    Wnętrze jest ważne, ale dziwnym trafem wszyscy chcą poznawać wnętrze tylko pięknych osób
    Moradin napisał(a) 2014-01-15 19:43 Moradin jest offline
  4. Old Comment

Świat niestety jest tak skonstruowany że najważniejsze jest to jak sie wygląda a nie to co sie ma w sobie czyli dusza,charakter, uczucia ale niestety czasem bywa także wygląd często może nas bardzo zmylić co dodanej osoby i to w pewnym sensie może te osobe zranić urazić a my jako wzrokowcy oceniamy po wyglądzie i to jest właśnie najgorsze
    Kocica84 napisał(a) 2014-01-15 19:27 Kocica84 jest offline
  5. Old Comment

A Ty chciałbyś witać się z kimś kto wygląda jak "żul" i tak samo pachnie?
    Moradin napisał(a) 2014-01-09 20:02 Moradin jest offline
  6. Old Comment

To prawda. Jak ktoś mi mówi, że wygląd się nie liczy a tylko wnętrze człowieka to mam ochotę zacząć się śmiać. Przecież jak poznajemy nowych ludzi to oni nie mają na początku szans nas poznać. Oceniają to co widzą i nic w tym dziwnego przecież większość z nas jest wzrokowcami.
    Fernando85 napisał(a) 2014-01-09 13:45 Fernando85 jest offline
  7. Old Comment

Zarządzanie zespołem - F1

Cytat:
    Napisane przez celesty
    To nie takie proste w praktyce by zespół zawsze dojechał do mety właśnie jak formuła 1.
    Uważam, że biznes jest łatwiejszy od F1. Ponieważ w Formule 1 wygrywa tylko jeden zespół w biznesie może wygrać wiele zespołów.
    Moradin napisał(a) 2013-09-27 16:58 Moradin jest offline
  8. Old Comment

Zarządzanie zespołem - F1

To nie takie proste w praktyce by zespół zawsze dojechał do mety właśnie jak formuła 1. Bardzo ważne jest dopasowanie obowiązków do predyspozycji pracowników. Wtedy daje to zaangażowanie graniczące z pasją i prostą drogę do sukcesu.
    celesty napisał(a) 2013-07-22 17:53 celesty jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.