Podsumowanie roku 2012 i plany na 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Z każdej beczki po trochę...

Notka

Jak w tytule znajdziecie u mnie wszystkiego po trochę...Zapraszam!
Oceń ten wpis

Podsumowanie roku 2012 i plany na 2013

S_tylistka napisał(a) 2012-12-31 02:12

Koniec roku, przynajmniej dla mnie jest czasem podsumowania, rozważania i postanowień na ten kolejny rok. Myślę że wiele z nas tak ma.
Więc jeśli chodzi o ten mijający rok to był to raczej rok udany. Do takich go przynajmniej zaliczam. Ponad połowę spędziłam w pieknym kraju mojego narzeczonego, Portugalii, bedąc na wymianie studenckiej. Znalazłam dobrą pracę. Jestem lektorem. Życie pomału mi się układa. No i oczywiście oświadczyny. Sporo podróżowałam, bo (niestety i na szczęście) z Wrocławia bezpośrednich lotów do Portugalii nie ma. Na szczęście bo przy okazji zobaczyłam inne miasta Europy, niestety, bo taka podróż jest bardzo męcząca. Ale warto! No i duży, nawet bardzo duży sukces, pokonałam walkę z nałogiem (papierosowym)! Nie palę już prawie pół roku! Z tych mniej miłych rzeczy to dowiedziałam się o chorobie, na szczęście nie grozi mi nic przez nią. Ale zostanie ze mną już na zawsze. No i na początku grudnia moja rodzina (po raz kolejny zresztą) pokazała mi jaka jest i na co ich stać, ale generalnie przestałam sie tym przejmować, bo nie ma to najmniejszego sensu.
Co do 2013...Planujemy ślub cywilny. Przygotowania idą pełną parą, choć jest ich niewiele bo organizujemy uroczystośc jedynie dla nas samych i świadków. Chcemy kupić mieszkanie. Niebawem się wyprowadzimy od moich rodziców i będziemy mieli wkońcu spokój. Cały rok czeka mnie pisanie pracy inżynierskiej, obrona w lutym 2014, ale zakończenie szkoły zaliczam do 2013.
Pozatym myślę o założeniu własnej firmy coraz częściej. Kto wie może w 2013 ją otworzę

Postanowienia noworoczne zostawiam dla siebie, żeby sobie nie zapeszyć w dązeniu do nich.
Wyświetlenia 25818 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.