troszkę źle, troszkę bardzo.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

troszkę źle, troszkę bardzo..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-03 19:56

Mam dzisiaj dzien lenia i zwątpienia..i chyba rymowania przy okazji...po pierwsze dzisiaj baardzo nie przestrzegałam mojego odchudzania i zjadłam 2 kawałki ciasta bananowego i jeszcze pół pączka..po drugie miałam iść biegać, a nie poszłam, ale to głównie przez to, że chciałam iść z mamą,a ona nie dała rady, a samej to jakoś mi sie nie chce..
Jutro moja przyjaciółka ma dostarczyć mój list..i właśnie tego dotyczy moje zwątpienie..bo mam złe przeczucie, że to nie był dobry pomysł i, że się nie uda, ale wiem,że muszę myśleć pozytywnie bo tak to na pewno nic z tego nie będzie..Tak się tego boję,że masakra..Po za tym to chyba nic nadzwyczaj ciekawego się dzisiaj nie działo...jutro czeka mnie sprzątanie, ćwiczenie i czekanie na reakcje na list...to ostatnie może trwać długo...tak bym chciała żeby się udało..
no to tyle na dzisiaj..lecę oglądać PLL i zaległe odcinki Pierwszej miłości
Wyświetlenia 60227 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Źle człowiek robi gdy nie robi nic także co by z listu nie wynikło to zrobiłaś dobrze ;-)
    MascarpOOne napisał(a) 2014-10-03 20:04 MascarpOOne jest offline
  2. Old Comment
    musze w to uwierzyć
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-03 20:07 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  3. Old Comment
    no bo to szczera prawda, wierz mi od zawsze preferuję "życie na krawędzi" ;D
    MascarpOOne napisał(a) 2014-10-03 20:14 MascarpOOne jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.