Powoli wracam do siebie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

Powoli wracam do siebie :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-24 22:07

Dawno nic nie pisałam, a to dlatego, że nie chciałam się znowu żalić, a teraz juz jest na tyle dobrze, że mam inne tematy do pisania niż tamta sytuacja..
I właściwie pójście do psychologa mało mi dało,ale za to wpadlam na pomysl sprawdzenia tego chlopaka i wyszlo na to ze nie warto za nim plakac..bo majac dziewczyne pisze ze mna (nie wie ze to ja) więc bardzo możliwe, że gdyby był ze mną byłoby podobnie...Po za tym dzięki temu pomysłowi poznałam innego chłopaka który wydaje się być na prawde fajny, ale niestety za niedlugo wyjezdza wiec nic z tego nie bedzie
Idę jutro na osiemnastkę koleżanki z klasy w końcu się wyszaleć
Żeby tylko po alkoholu nie wzielo mnie na wspominanie...
Nie wiedziałam kompletnie jak się ubrać, ale w końcu wybrałam czarną sukienkę bez ramiączek z kokardką i do tego czerwone szpilki też z kokardką i zepnę wlosy w kucyka z warkoczem z boku Tylko dalej nie wiem na jaki kolor paznokcie pomalować..Myślałam nad granatowym lakierem i brokatowymi końcami paznokci..Co o tym myślicie? Macie jakieś inne pomysły?
Wyświetlenia 81962 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    chciałam napisać coś więcej, ale boli mnie ręka po szczepieniu ;(
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-24 22:08 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  2. Old Comment
    Oj kochana no widzisz :* Czyli to zwykły dupek :*
    Fajnie, że znów podrywasz skrzydła i zamierzasz cieszyć się życiem.
    Baw się dobrze :*
    MascarpOOne napisał(a) 2014-10-25 13:25 MascarpOOne jest offline
  3. Old Comment
    no na to wyszło...dzięki
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-25 14:41 cherrycherryboomboom_17 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.