wracam w końcu z dobrymi wiadomościami ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

wracam w końcu z dobrymi wiadomościami ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-02-19 20:31

Hej
Dawno nie pisałam bo chwilami nie było co, a jak już było to nie miałam czasu...Teraz mam ferie więc mogę coś napisać. Poznałam fajnego chłopaka, przynajmniej taki się wydaję, ale żeby nie było tak kolorowo wczoraj do mojej przyjaciółki odezwał się mój były chłopak ;/ No i oczywiście u mnie w głowie mętlik totalny do tego stopnia, że zwołałam naradę przyjacielską, ze tak powiem i troche w głowie mam już rozjaśnione
Jeszcze tydzien temu plakalam za tamtym, a dzisiaj w nocy podjęłam decyzję, że muszę zakończyć tamten rozdział ostatecznie i napisałam żeby już nie pisał do mnie ani do mojej przyjaciolki...I to chyba najlepsze co mogłam zrobić..Po prostu czas odpuścić bo na dłuższą metę tylko się męczyłam i marnowalam czas na rozgrzebywanie czegoś co już dawno nie istnieje...Po raz kolejny zaczynam wszystko od nowa, ale tym razem musi być dobrze...po prostu MUSI Chciałabym napisać coś o mojej nowej znajomości, ale boję się, że za wczesnie się cieszę więc napisze jak już będę bardziej pewna tego wszystkiego

Piosenka na dzisiejszy wieczór:
https://www.youtube.com/watch?v=3j9KT3PgkXk

Wyświetlenia 408729 Komentarze 9 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 9

Komentarze

1. Old Comment
    Masz rację. Nie ma co oglądać się za siebie, bo nigdy nie będziesz mogła zacząć czegoś nowego. Tak trzymaj!
    Osiemnastka0504 napisał(a) 2015-02-22 17:03 Osiemnastka0504 jest offline
  2. Old Comment
    chyba za wczesnie sie cieszylam bo jednak nie jest tak idealnie jak mi sie wydawalo na początku...
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-02 23:49 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  3. Old Comment
    to napisz do mnie jak skierujesz swoje myślenie i uwagę na kogoś innego czyli na mnie wtedy będzie Ci lżej.
    Funki napisał(a) 2015-03-06 19:51 Funki jest offline
  4. Old Comment
    Nie zawsze wszystko wychodzi po naszej myśli, ale nie ma co się poddawać...W końcu się uda.
    Osiemnastka0504 napisał(a) 2015-03-09 20:30 Osiemnastka0504 jest offline
  5. Old Comment
    to, że do kogoś napisze raczej nic nie zmieni..
    Zerwałam z chłopakiem więc można powiedzieć, że wracam do punktu wyjścia...jak znajde więcej czasu to napisze na blogu na te temat znowu
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-10 17:34 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  6. Old Comment
    ja jestem singlem od pół roku i luz - życie nabrało kolorów
    Funki napisał(a) 2015-03-10 18:35 Funki jest offline
  7. Old Comment
    ja przed tym chlopakiem bylam sama 7miesiecy wiec w sumie dla mnie to nic nowego, ale to nie o to w tym chodzi...jakbyś czytał moje wcześniejsze wpisy to może byś wiedział
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-11 17:11 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  8. Old Comment
    czytałem - intrygujące
    Funki napisał(a) 2015-03-12 18:40 Funki jest offline
  9. Old Comment
    no z pewnością...
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-13 06:46 cherrycherryboomboom_17 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.