Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-09-12 18:40

Hej
Teraz to mogę naprawdę powiedzieć, że dawno mnie nie było bo aż prawie 5miesięcy...
To były najtrudniejsze miesiące w moim życiu i opisywanie tego nie miałoby najmniejszego sensu w tamtym czasie, ale dzisiaj mogę się trochę w to zagłębić. Po pierwsze musiałam nauczyć się żyć bez jednej osoby w domu Znowu chodziłam do psychologa bo nie radziłam sobie z tym...Spadło na mnie wiele nowych obowiązków.Kompletnie nie dogadywałam się z mamą, a teraz to ona mi tylko została więc było to dla mnie okropne. Dalej nie jest tak jak być powinno, ale już się tak bardzo nie kłócimy. Na szczęście miałam wsparcie w przyjaciołach i siostrze bo bez tego byłoby jeszcze ciężej i teraz jest już o wiele lepiej 2 miesiące temu poznałam chłopaka, który jest dokładnie taki o jakim zawsze marzyłam I mam nadzieję, że w końcu to będzie TO. Zdałam egzamin zawodowy, całkiem przyzwoicie W tym roku czeka mnie jeszcze jeden i matura, a co dalej nie wiem jeszcze...Po raz kolejny musiałam wszystko w życiu układać od nowa i wiem, że już nigdy nie będzie tak samo...Ciężko mi się z tym wszystkim pogodzić,ale nic innego nie mogę zrobić niż jakoś dalej żyć Byle do przodu..Ten rok szkolny będzie naprawdę ciężki, ale trzeba się będzie spiąć i dać radę jak zawsze...
Czytałam moje stare wpisy na tym blogu i muszę stwierdzić, że od tamtej pory naprawdę wydoroślałam chociaż na codzień tego nie zauważam...Może zacznę znowu tu pisać o ile będę miała na to czas
Wyświetlenia 52497 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.