Voucher - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Anika-na

Notka

Oceń ten wpis

Voucher

Anika-na napisał(a) 2007-09-13 00:45

Wygrałam mamie voucher na weekend w hotelu SPA w Kazimierzu Dolnym o wartosci 1700zl. Przypadkiem, przez moja bezsenność...raczej dzieki mojej bezsennosci...
Jak zwykle nudny wieczor był, wiec szperalam po forach,necie ogolnie i tak sobie looknełam na jaks stronke z konkursem.Trzeba bylo napisac jakis tekst,a że pisałam kiedys drobne felietonki do maciupkiej gazetki tak wiec napisalam... nie liczac na wygrana,zabijajac czas.Jakie było moje zdziwienie gdy po misiacu otrzymalam maila z powiadomieniem o wygranej...nie wierzylam do konca tybardziuej,ze trzeba bylo zaplacil kwote od wygranej no ale stwierdzilam,jak sie raz nadzieje,wiecej nie sprobuje,kase wyslalam.
Po tygodniu doszedl voucher... doszedl!!! Podarowalam go mamie. Ja mam czas...cale zycie.. kiedys sama sobie zafuduje...narazie robie -kariere. A mamusia? wiecznie zapracowana, zabiegana...nigdy by sama sobie na to nie pozwilola, bzyt oszczedna zbyt myslaca o innych wiec sama by nie pojechala, a tu? nie ma wyjscia,pojedzie..cieszy sie ogromnie juz planuje date..nalezy jej sie...

Pamietam jak pracujac na szklarni w Holandii w upale przy ciezkiej harówce marzylam zabijajac mysli o pracy,ze przyjade zarezerwuje nam obu hotel i wlasnie taki weekend Spa i zrobie jej niespodzianke...
Wyświetlenia 124271 Komentarze 4 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 4

Komentarze

1. Old Comment
    A no widzisz ? Trzeba mieć szczęście Ja nigdy w życiu nic nie wygrałam ;P Nie no, raz film na dvd
    klaudynka4 napisał(a) 2007-09-13 13:22 klaudynka4 jest offline
  2. Old Comment
    A ja nawet filmu
    Nie ma szczęścia do konkursów....
    La Monica napisał(a) 2007-09-13 14:02 La Monica jest offline
  3. Old Comment
    świetnie postąpiłaś oddając go mamie, naprawde, jesteś cudowną córką, tylko takiej pozazdrościć.
    Ja tez kilka razy już coś wygrałam, przewaznie przez nude robiłam prace na jakiś konkurs, i fartem czasem coś się udało

Pozdrawiam, i całuje
    karta666 napisał(a) 2007-09-13 14:12 karta666 jest offline
  4. Old Comment
    fajnie:).Ja wygrałam kilka razy coś...;)
    _Magda napisał(a) 2007-09-13 22:05 _Magda jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.