Moje kuzyneczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Moje kuzyneczki

Rybulka napisał(a) 2007-09-15 23:47

Tak naprawdę, to są to kuzynki TŻ-a, ale i tak po ślubie będą też moimi kuzynkami. Ja mam tylko kuzyna, do tego starszego ode mnie o 10 lat. W dzieciństwie nie mieliśmy wspólnych tematów. Dopiero od jakichś czterech lat się z nim dogaduję.

Wróćmy jednak do kuzynek TŻ-a. Właśnie dziś byliśmy na osiemnastych urodzinach jednej z nich. Będąc na nich pomyślałam o moich osiemnastych urodzinach, które obchodziłam 4 lata temu. Trochę czasu więc już minęło, a człowiekowi się wydaje, że to tak całkiem niedawno weszłam w świat ludzi pełnoletnich.

Patrzyłam na solenizantkę- szalona osiemnastka, sto pomysłów na minutę, przylepa, wulkan energii, łamaczka męskich serc, otwartość, wieczny uśmiech.
Patrzyłam na drugą kuzynkę (piętnastolatkę)- stały chłopak od roku, odpowiedzialność, rozwaga, niesamowita dojrzałość, powaga, skrytość.

Są zupełnie różne. Młodsza często sprowadza starszą na ziemię, udziela jej mądrych i naprawdę dojrzałych rad.

Patrzę na nie obie i wiem, że będę miała w rodzinie prawdziwe kuzyneczki- przyjaciółki
Wyświetlenia 96498 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    korezki napisał(a) 2013-07-10 10:56 korezki jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.