Ulubieńcy lipca . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > skrzydlatxd

Notka

Oceń ten wpis

Ulubieńcy lipca .

skrzydlatxd napisał(a) 2012-08-03 12:37

Witajcie moi kochani !

[COLOR="Black" Wybaczcie za moją nieobecność , ale miałam sporo zajęć a w tym mały wyjazd i nie było czasu na pisanie . ; c , ale teraz POWRACAM i rewanżuje się Wam . ; ))
Dziś jak widzicie po tytule przychodzę do Was z moimi ulubieńcami . będą to kosmetyki do pielęgnacji jak i trochę kolorówki . Więc zaczynamy ! [/COLOR]

1. Maść alantan
Produkt genialny ! W moim przypadku sprawdził się rewelacyjnie jako maść na trądzik , który niestety jest ze mną przez długi czas . ;c Jakiś tydzień temu na mojej twarzy zagościły stany zapalne , wyglądało to strasznie . Chciałam iść do dermatologa ,a le niestety nie wypaliło . ; / Jednak mimo wszystko wizytę mam na 11 - tego . Gdyby nie ta maść nie wiem jakby to teraz wyglądało ! Jest super i bardzo mi pomogła . Teraz nie mam już nic na twarzy i nie mówię tego dlatego , żeby wam nakłamać tylko mówię jak jest . Brawa dla osoby , która wynalazła tę maść .

2. Balsam do ciała Avon naturals świetny produkt na każdą pogodę . Ładnie nawilża , nie pozostawia takiej tłustej powłoki jak niektóre balsamy . Jest wydajny i jego cena jest całkiem okej . ; )

3. tonik Nivea Visage Young - Stay clear ! Bardzo fajnie odświeża skórę w lato i świetnie pachnie . Ponadto cena jest świetna za tak wydajny produkt ! Cera się po niem nie świeci . Nie lepi się . Bardzo polecam . ; )

4.Care & Control maseczka drożdżowa
Rewelacjaaa ! Zniwelowała moje zaczerwienienia na twarzy , skóra po zastosowaniu tej maseczki jest niesamowicie gładka , miła w dotyku , cena jest śmieszna moim zdaniem , bo tylko 4 zł . a za taką maseczkę o takim działaniu to serio śmieszna cena . POLECAM każdemu . ; ))

5.Ziaja nuno krem tonujący 01 Uwielbiam ! Bardzo fajny produkt . nie pozostawia maski na skórze , idealny dla nastolatek , które nie chcą niszczyć sobie skóry podkładami itp . Fajna cena , wydajność , opakowanie , ładnie wyrównuje koloryt , nie widać go na skórze , a jednak twarz jest bardziej promienna , rozświetlona . Polecam !

6. my secret super curly świetny produkt . Załapałam się na promocję i zakupiłam go za 4.49 zupełnie przypadkowo . ładnie wydłuża rzęsy , nie sypie się , nie skleja . Supeer !

Okej . to na tyle . Te produkty sprawdziły się u mnie w tym miesiącu . Sądzę , że w następnych też będą mi służyć.

Pozdrawiam skrzydlatxd
Wyświetlenia 65305 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    hej używałam kiedyś Alantanu na zajady. Wtedy mi bardzo pomógł. A mam pytanie odnośnie tego podkładu Nuno. Czy świeci się po nim twarz czy jest trochę matujący? Z góry dzięki za odpowiedź.
    izus1990 napisał(a) 2012-08-03 13:57 izus1990 jest offline
  2. Old Comment
    hej używałam kiedyś Alantanu na zajady. Wtedy mi bardzo pomógł. A mam pytanie odnośnie tego podkładu Nuno. Czy świeci się po nim twarz czy jest trochę matujący? Z góry dzięki za odpowiedź.
    izus1990 napisał(a) 2012-08-03 14:09 izus1990 jest offline
  3. Old Comment
    hej, a co myślisz o tych sposobach na zajady?
    Klaraa28 napisał(a) 2015-06-22 11:20 Klaraa28 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.