chwila słabości.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

chwila słabości..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-16 21:01

Znowu przyszłam się tu żalić, ale co zrobić jak już wszyscy mają dość mojego marudzenia. Pozostaje mi przelać moje myśli na klawiaturę. Po tej historii z moim byłym chłopakiem z listem itd długo nie mogłam się pozbierac, a jak już mi się udawało to na parę dni, a potem znowu wpadałam w rozpacz...Właśnie wczoraj miałam znowu taki dzień..ryczałam jak głupia Jeszcze na dobicie oglądnęłam sobie film "PS.Kocham Cię", a tam taka piękna miłość...Ale wracając do tematu mojej chwili słabości to było tak, że w piątek byłam na imprezie urodzinowej, wiadomo wypiłam trochę i napisałam do Niego...Napisałam, ze pomimo upływu czasu dalej ciągle o nim myślę itp on odp na drugi dzień, że już mniej o mnie myśli i, że nic na czyjąś glupotę nie poradzi..potem napisał jeszcze, że ma dziewczynę ktorą kocha...i, ze nie dlatego ma mnie gdzieś tylko z wiadomych powodów...tylko, że te wiadome powody to już przeszłość...wszystko co mu w moim zachowaniu nie pasowało to już przeszłość...Wiem, że nie powinnam do niego pisać..pogorszyłam tylko sobie samopoczucie bo już nie mogę nic zrobić, ale wciąż mam tą cholerną nadzieję, że kiedys jeszcze będziemy razem... Bo wciąż tak bardzo za nim tęsknię...Chciałabym żeby chociaż mi wybaczył..bo ja sobie nie mogę wybaczyć tych błędów jakie popełniłam i to mnie zabija...
Mam mocne postanowienie noworoczne, że zrobię wszystko żeby o nim zapomnieć..
Kiedyś w końcu się musi udać...Przede mną pewnie jeszcze długa droga, ale może jeśli będę tu pisać swoje przemyślenia będzie mi łatwiej bo ostatnio zaniedbałam tego bloga...Postaram się poprawic ;p
Zapomniałabym napisać o moim małym sukcesie..od mojego ostatniego rozjaśniania włosów minęły 4miesiące! A od farbowania prawie 3

Piosenka, w której jestem obecnie zakochana:

https://www.youtube.com/watch?v=W_rZ9rHFwGY
Wyświetlenia 251824 Komentarze 7 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 7

Komentarze

1. Old Comment
    ehhh trudna sprawa... Nie wiem jak poważne błędy popełniłaś by ocenić czy on przesadza czy też nie.
    MascarpOOne napisał(a) 2014-12-21 20:34 MascarpOOne jest offline
  2. Old Comment
    To na pewno trudna sytuacja dla Ciebie. Przeżyłam coś takiego, też chciałam wrócić itd. Płakałam nocami, raz było dobrze, już myślałam, że mi minęło, a raz znowu się nastrój mi pogarszał. Minęło już trochę czasu, jestem z tego wyleczona. Jakbyś chciała popisać, zapraszam i miło Ciebie poznać.
    brazowooka26 napisał(a) 2014-12-21 20:57 brazowooka26 jest offline
  3. Old Comment
    Mascarpone po prostu bardzo nadszarpnęłam jego zaufanie kilkakrotnie...i już mi na końcu nie wierzył w żadne słowo
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-21 23:23 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  4. Old Comment
    Cytat:
    Napisane przez brazowooka26
    To na pewno trudna sytuacja dla Ciebie. Przeżyłam coś takiego, też chciałam wrócić itd. Płakałam nocami, raz było dobrze, już myślałam, że mi minęło, a raz znowu się nastrój mi pogarszał. Minęło już trochę czasu, jestem z tego wyleczona. Jakbyś chciała popisać, zapraszam i miło Ciebie poznać.
    Mam dokładnie tak samo..już myślę, że się pozbierałam, a zaraz znowu płaczę ;/ mi też miło, pewnie niedługo się odezwę do Ciebie
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-21 23:25 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  5. Old Comment
    Wiecie co mnie się wydaje, że trzeba po prostu żyć dalej...Uczyć się/pracować, nie zamykać się na ludzi i czekać na kogoś kto nas doceni.
    MascarpOOne napisał(a) 2014-12-24 20:44 MascarpOOne jest offline
  6. Old Comment
    tylko ile można tak czekać?
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-24 22:41 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  7. Old Comment
    Aż do skutku ...
    MascarpOOne napisał(a) 2014-12-25 17:23 MascarpOOne jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.