Nadopiekunczy rodzice a wyjazd samodzielny z chlopakiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > gosik6225

Notka

Oceń ten wpis

Nadopiekunczy rodzice a wyjazd samodzielny z chlopakiem

gosik6225 napisał(a) 2015-03-05 19:00

Witam . Pisze tutaj zeby sie poradzic bo naprawde nw co mam zrobic mam 17 lat i bardzo chce wyjechac z chlopakiem na 4 dni w sierpniu przez wakacje . Nasz zwiazek trwa juz 2 lata i sie bardzo kochamy ,bardzo bysmy chceli odpoczac od wszystkich ,ale tu sie pojawia problem z moimi rodzicami. Moze nie tak bardzo z tata jest problem tylko z mama bo ona uwaza mnie caly czas za malutkie dziecko ,a ja naprawde juz jestem dojrzala emocjonalnie . A nam naprawde nie chodzi o sex bo juz dawno go uprawiamy i jakos nie zaszlam w ciaze poniewaz moj chlopak ma 22 lata i jest bardzo odpowiedzialny . Poradzcie co mam zrobic zeby mi rodzice pozwolili dodam jeszcze to ze w sylwestra spalam u niego i w lutym spedzilam u niego noc .
Wyświetlenia 30090 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Moim skromnym zdaniem, powinnaś zrobić tak: Zapytaj mamę o to jakie Ci studia mogłaby doradzić bo się zastanawiasz co wybrać za rok czy dwa jak skończysz liceum. Powiedz, że Twój facet wybrał taki a taki kierunek bo jest odpowiedzialny i planuje zostać taki a takim specjalistą/managerem. Przytaknij i powiedź potem, że cieszysz się, że zawsze możesz liczyć na pomoc mamy. I idź robić swoje. Wróć następnego dnia i sprzedaj podobną historyjkę tylko z czymś innym i na koniec powiedź dokładnie to samo zdanie "...że cieszysz się że zawsze możesz liczyć na mamę". Po 5~6 dniach zapytaj o to: Z kim powinnaś jechać na wakacje- Z chłopakiem czy z Kryśką[wstaw imię koleżanki]? i dodaj coś w ten deseń "Czy nie uważasz mamo, że dobrym pomysłem jest abym pojechała z chłopakiem na wakacje zamiast z tą Kryśką? Kryśka ostatnio spotyka się z jakimiś dziwnymi chłopakami. Wiesz Markowi [tu wstaw imię swojego faceta] ufam on jest taki dojrzały i odpowiedzialny." i zobacz na reakcje.
    Funki napisał(a) 2015-03-06 14:33 Funki jest offline
    Updated 2015-03-06 at 14:40 by Funki (Kot mi wszedł na klawiaturę i nacisnął na enter :))
  2. Old Comment
    Szczerze mówiąc, radziłabym poczekać. Do sierpnia rodzice jeszcze dziesięć razy mogą zmienić zdanie. Pomysł, by powoli pokazywać chłopaka w dobrym świetle, lepszym niż koleżanki na pewno nie jest zły, ale z rodzicami nigdy nic nie wiadomo. Do sierpnia jeszcze wszystko może się wydarzyć, nie ma co się martwić na zapas
    magdamotrenko napisał(a) 2015-03-06 21:35 magdamotrenko jest offline
  3. Old Comment
    Dziekuje za rady i masz racje funki z tym ze musze poczekac , ale martwie sie tym ze powie mama nie i bez gadania a nam bardzo zalezy na tym wypadzie i na odpoczynku nawet chce isc do pracy przed wakacjami zebysmy mieli wiecej kaski .
    gosik6225 napisał(a) 2015-03-08 20:52 gosik6225 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.