Wizaz.pl - katstrofa

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

miłosc

katstrofa napisał(a) 2009-01-10 20:58

glupie bezsensowne uczucie , którym darzymy równie bezsensownych i glupich facetów ktorzy i tak maja to w dupie tak jak K wszysto zaczelo sie od wymiany zdan konczy sie tak jak zwykle
Przyczajenie
Wyświetlenia 32839 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

ps.

katstrofa napisał(a) 2009-01-10 19:45

open your mind open your eyes
Przyczajenie
Wyświetlenia 26334 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

NIe znam nikogo .......

katstrofa napisał(a) 2009-01-10 19:37

tak teraz mysle .na dobro sprawe człowiek nie jest w stanie poznac drugiego czlowieka do konca , nawet sam siebie nie zna ...
Przyczajenie
Wyświetlenia 25075 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

dzień...

katstrofa napisał(a) 2009-01-09 17:24

Dostałam obiecany przezent kolczyk lewej brwi .Przy przekuwaniu bolało jak cholera , ale warto było narzazie brew jest spuchnięta i zaczerwienia ale za tydzień powinno być lepiej ...
Przyczajenie
Wyświetlenia 26491 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

szczęssliwa

katstrofa napisał(a) 2009-01-08 22:20

Jestem szczesliwa od tak po prostu . NIe wiem czy to dla tego że fizyka nie okazuje sie taka trudna jak sie wydaje czy moje kochanie tak mi humor poprawia ps. mam rozstrój emocjonalny i jest mi z tym dobrze
Przyczajenie
Wyświetlenia 27745 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

wqurwia mnie cała sytułacja ...

katstrofa napisał(a) 2009-01-07 18:08

Czasem w domu są sytuacje w których nie potrafię się znaleźć tak jak ta która miała miejsce przed chwilą , no cóż tak to jest gdy się mieszka teściową . Nie lubię gdy Krzysiek z nią się kłóci .
Przyczajenie
Wyświetlenia 14060 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

czasami

katstrofa napisał(a) 2009-01-07 07:22

Czasami sama nie wiem co mi odbija mam totalnego doła i wszystko jest do dupy ... Dziś jest jest ze mną dobrze mam cudowny humor od rana , a to dobra wróżba na resztę dnia
Przyczajenie
Wyświetlenia 10618 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

Wiczór ...

katstrofa napisał(a) 2009-01-06 23:00

Dziś miałam naprawdę fajny dzień po pierwsze dlatego że że miałam wolne w końcu wyspałam ponadto mieliśmy cudowne popołudnie teraz czekają mnie książki...
Przyczajenie
Wyświetlenia 9725 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

ja i Krzyś

katstrofa napisał(a) 2009-01-04 19:38

Byliśmy dziś na Bonie . Było za***iście. Czułam się jakbyśmy mieli znowu o kilkanaście lat mniej . Przeszły mi wszystkie fazy .Jest dużo lepiej.doszłam do wniosku że częściej musimy się razem ruszać To pozytywnie na nas wpływa
Przyczajenie
Wyświetlenia 11307 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

Dziś...

katstrofa napisał(a) 2009-01-04 10:34

Czuje się beznadziejnie , poryczałam się po tym jak się kochaliśmy nie wiem dla czego. Nie chodzi o o że Krzysiek był za ostry po prostu nie wiem co mi się stało ... Ostatnio jest mi źle ze sobą jestem cholernie rozpieprzona i tyle, a przyczyny nie znam. Może to depresja ...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15485 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

Sama ...

katstrofa napisał(a) 2009-01-03 19:26

Jestem z Krzyśkiem, ale tak naprawdę czuje się samotna ,nie chodzi tu tylko o seks, ale o wszystko. Dobrze że jeszcze ze sobą rozmawiamy choć to tez rzadko przeważnie nie ma już o czym . Czasem zastanawiam się nad nasza przyszłością i nie wiem co o niej myśleć , wiem że niektórym parom układa się gorzej od nas , a mimo wszystko są razem . Kocham go to tez jest ważne , on mnie tez ale ile jeszcze nam zostało ... Chciałabym żebyśmy byli ze sobą jak najdłużej ,ale...
Przyczajenie
Wyświetlenia 66320 Komentarze 2 katstrofa jest offline
Stary

kolejny rok minął...

katstrofa napisał(a) 2009-01-01 22:05

Cóż minął kolejny rok , a my wciąż pozostajemy tacy sami ... Zastanawiamy się co zmienić w naszym życiu na lepsze a w międzyczasie ucieka czas na tyle innych ważniejszych rzeczy i tak całe życie niestety ... Co prawda niktóży się starają żeby było inaczej , ale jeżeli nie widzą natychmiastowych poddają się szybciej niż zaczęli cokolwiek robić . Mam nadzieje że zemną w tym roku będzie inaczej i zrealizuje wszystkie swoje plany , a są one następujące :
1uczenie się
2 zdanie matury
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16415 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

ja...

katstrofa napisał(a) 2008-12-30 21:23

Cholera powinnam być psychologiem . Pozatym w porządku psychicznie fizycznie jest ch.. . , ale cóż przeżyje
Przyczajenie
Wyświetlenia 10277 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

jestem chora...

katstrofa napisał(a) 2008-12-29 20:59

Mam powiększone węzeł chłonny po prawej stronie i kłopoty z przełykaniem więc ogólnie przegwizdane , a jutro zamiast do lekarza to do pracy muszę iść ...
Przyczajenie
Wyświetlenia 9801 Komentarze 0 katstrofa jest offline
Stary

Coś ...

katstrofa napisał(a) 2008-12-28 16:06

Zaczęłam pisać książkę to nie będzie nic nadzwyczajnego. Mm nadzieje że ją skończę prędzej czy później. Poza tym już już czuję się lepiej przeszły mi jazdy na przemyślenia jakieś chore .
Ps. Mamka już wróciła z mławy
Przyczajenie
Wyświetlenia 11073 Komentarze 0 katstrofa jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.