Wizaz.pl - FigGa05

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Znowu nie tak jak chciałam...

FigGa05 napisał(a) 2012-07-12 07:59

Jest! W końcu wychodzimy do domu. Od soboty jesteśmy w szpitalu, bo Marcel dostał gorączki. Okazało się, że miał jakiś wirus i infekcje drug moczowych. Ale dzisiaj wychodzimy do domu. Dzisiaj jeszcze ostatnia kroplówka.
Szkoda tylko, że przez to nie spędziliśmy razem urlopu M. Bo niestety w poniedziałek już do pracy i same dwunastki. No i ani ja nie wypoczęłam ani on. A teraz to nie wiem kiedy dostanie urlop ....
Zadomowienie
Wyświetlenia 17607 Komentarze 0 FigGa05 jest offline
Stary

Chce do niego!

FigGa05 napisał(a) 2012-07-02 18:17

czuje się dziwnie bez niego. Niby jestem w jego rodzinnym domu i tal dalej ale jednak jestem w obcym miejscu a jego nie ma! W takich sytuacjach zawsze chce mi się płakać...
chce do niego!!!
Zadomowienie
Wyświetlenia 101966 Komentarze 4 FigGa05 jest offline
Stary

;(

FigGa05 napisał(a) 2012-06-27 18:12

Boli mnie ręka na zmianę pogody tak, że chyba ją zaraz odetnę ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że oszaleje we własnym domu!
A właściwie to nie czuje się jak by to był mój dom. Zabiorą mnie do wariatkowa albo nie! Mam lepszy pomysł... sama tam pójdę na urlop. To by zrobiło najlepiej, bo mój umysł zaraz eksploduje.
Nigdy nie myślałam, że tak to wszytko będzie wyglądać. Gdy wydawało się, że wszytko jest już ok i mogę być szczęśliwa wszytko runęło jak w oka mgnieniu. Jedna...
Zadomowienie
Wyświetlenia 77072 Komentarze 3 FigGa05 jest offline
Stary

Najtrudniejszy pierwszy krok.

FigGa05 napisał(a) 2012-06-22 12:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jak można się domyślić dopiero zaczynam swoją przygodę z portalem wizaz.pl. To zadziwiające ale wcześniej nie miałam pojęcia o jego istnieniu. Dopiero z YouTuba dowidziałam się, że takie cacko istnieje.
Swoją przygodę z kosmetykami rozpoczęłam mniej więcej w wieku 18 lat ale dopiero jakiś rok temu tak naprawdę zaczęłam się wgłębiać w te wszystkie tajniki makijażu. I tak samo mniej więc od roku czasu zaczęłam się regularnie malować, oraz dbać o swoje ciało....
Zadomowienie
Wyświetlenia 19029 Komentarze 0 FigGa05 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.