Jak przekonać, jak opowiedzieć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > LosAnnas

Notka

Oceń ten wpis

Jak przekonać, jak opowiedzieć?

LosAnnas napisał(a) 2014-07-01 11:20

Zainicjowanie rozmowy jest bardzo proste! Dzięki temu, że niedawno brałam udział w projekcie Aussie Miracle Moist. Moi znajomi już "wiedzą o co chodzi"!

Swoje saszetki rozdaję wśród znajomych, przyjaciół i rodziny. Jedna z nich już trafiła do mojej siostry, pozostałe 3 powędrowały do koleżanek ze studiów. Kiedy tylko wyjęłam pudełka i ulotki (niestety przed egzaminem) już "wiedziały o co chodzi" i chętnie wysłuchały tego, co miałam do powiedzenia...

Oczywiście wychwaliłam nowe podpaski Always mniej więcej tymi słowami:

Znów biorę udział w projekcie TRND! Tym razem mogę rozdać Wam parę próbek podpasek Always Ultra Night i Always Ultra Normal.
Podpaski te są wyjątkowe, gdyż posiadają chłonną substancję żelującą, która sprawia, że nawet przy obfitym okresie możemy się czuć bezpiecznie i komfortowo. Substancja ta potrafi bowiem wchłonąć 10 razy więcej płynu niż waży podpaska!

Dodatkowo możemy się z nimi czuć pewnie i swobodnie, gdyż neutralizują niechciany zapach! Są więc dobre nawet dla aktywnych kobiet - chłonne i bezpieczne nawet "do góry nogami", co widać na ulotkach, które już Wam wręczyłam.

Dodatkową zaletą nowych Always jest delikatna powłoczka, która sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Mam nadzieję, że będziecie zadowolone z nowego produktu Always - czekam na Wasze opinie

Większość moich znajomych chętnie przyjęło próbki, wyłączając te osoby, które preferują tampony i nie miały ochoty próbować czegoś nowego.

No cóż - nie każdy uwielbia testować nowości tak jak ja :P
Wyświetlenia 11886 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.