Wizaz.pl - Wyrak

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary
Ocena: 21 głosów, 1,76 średnia.

Wyrak, ty czepialski chamie!

Wyrak napisał(a) 2009-10-23 15:28

Jak mowi pewien zart: osoba x ma dwie strony osobowosci. Z jednej, to cham, wredny, czepliwy typ. Zlosliwy i podly. No i ta druga...i tam dopiero to kawal s…syna.

Pasuje jak ulal, czyz nie? W kazdym razie, co wystarczy robic, zeby na wizazu zaskarbic sobie taka opinie wsrod niektorych/od niektorych ja uslyszec**

Jako pierwsze: czelnosc do udzielania w jakims temacie rad, ktore wydaja sie najbardziej zasadne, a nie takie, jakie autorka/tor chca uslyszec. Oczywiscie,...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 858284 Komentarze 24 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 7 głosów, 2,14 średnia.

"Wrazenia"

Wyrak napisał(a) 2009-09-04 13:27

Pozwole sobie zablogowac moj, powstaly niemal dokladnie rok temu wpis:

Na wstepie - hm, coz, niegdys zapewne zdarzylo mi sie napisac cos na wizazu, co bylo odebrane jako nieprzyjemne przez adresatow... pewnie nie raz. W kazdym razie, nie bylo to zlosliwe i teraz sie staram tym bardziej, zeby nikomu w dyskusji nie sprawic przykrosci...

Niniejszy wstep byl potrzebny, nie chce zeby to wygladalo tak, ze pouczam kogokolwiek a sam mam swoje za uszami; wiem ze mam heh.
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 201296 Komentarze 7 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 10 głosów, 1,40 średnia.

Droga interlokutorko, drogi interlokutorze...

Wyrak napisał(a) 2009-08-05 17:25

A co tam, napisze sobie

W zwiazku z pojawiajacymi sie ostanio coraz czesciej tekstami typu "wiedzialam/em, ze ten tekst skomentujesz", "ciagle sie mnie czepiasz" i tym podobnymi tekstami, chcialbym wyjasnic kilku osobom kilka spraw:

1) Moze by tak nieco mniej schlebiania sobie? Bez obrazy, sa ludzie ktorych lubie czytac i ludzie z ktorymi czesto polemizuje, ale jesli komus sie wydaje, ze wyszukuje czyjes posty, tylko po to, zeby pokomentowac,...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 412239 Komentarze 14 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 9 głosów, 2,22 średnia.

:Facepalm:, czyli co niektore teksty i rady na Wizazu...

Wyrak napisał(a) 2009-07-27 16:41

Nieraz na wizazu zdarzaja sie teksty/rady potwierdzajace zasadnosc istnienia emotki "" i chec wprowadzenia emotki ":facepalm:"

Moje "ulubione"...

1. Tlumaczenie danych zachowan plcia. Nie, kobiety to nie jakas jednorodna masa i nie wszystkie zachowuja sie i odczuwaja tak samo. To szokujace, ale nie kazda robi problemy gdzie ich nie ma, jest chorobliwie zazdrosna itd. itp. Podobnie, nie kazdy mezczyzna lubi to samo i zachowuje sie tak...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 661250 Komentarze 19 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 5 głosów, 1,80 średnia.

Wyraaaaaaaak!

Wyrak napisał(a) 2009-06-16 15:49
Updated 2009-06-16 at 15:51 by Wyrak

Bo Lajraki tez sie czasem dziwia...

Zrodlo: www.demotywatory.pl
Zakorzenienie
Wyświetlenia 370520 Komentarze 11 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 4 głosów, 1,50 średnia.

Edipresse wykupuje udzialy w Wizazu

Wyrak napisał(a) 2009-06-04 20:16

W zwiazku z informacja od AgiZ:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post12617683

Informacja na ten temat:

http://media2.pl/internet/52029-edip...-wizaz.pl.html

Cytat:
Edipresse kupuje Wizaz.pl
Beata Ratuszniak, 3 czerwca 2009, godz. 10:32
TAGI: Wizaż.pl, Edipresse Polska
W poniedziałek (1 czerwca 2009) Wydawnictwo Edipresse podpisało umowę z obecną właścicielką serwisu wizaz.pl, p. Agnieszką Zembrzycką. Na jej podstawie
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 48716 Komentarze 1 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 43 głosów, 3,51 średnia.

Uwazasz ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji.

Wyrak napisał(a) 2009-05-15 07:10
Updated 2009-07-27 at 14:05 by Wyrak

Jako huknelo, blysnelo i moj watek o nadinterpretacji zamknelo, pozwole sobie wrzucic ten post tutaj:

Jako ze zycie nie znosi prozni - w odpowiedzi na liczne watki z galopujaca nadinterpretacja, krotki poradnik.

1. To, ze on sie Tobie podoba, bynajmniej nie znaczy, ze Ty sie jemu podobasz.
1a. Nie, nie wiesz ze mu sie podobasz, gdy tego nie widac i tak, Twoja percepcja moze znieksztalcic rzeczywisty obraz sytuacji.
2. To ze Tobie sie wydaje, ze sie jemu...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 3870455 Komentarze 116 Wyrak jest offline
Stary
Ocena: 6 głosów, 1,67 średnia.

[Osobiste] Tytulem wstepu, czyli co ja robie tu?

Wyrak napisał(a) 2008-10-17 22:32

Komputer szumi cichutko, sacze herbate w chlodny jesienny wieczor i tak sobie mysle czy oddac sie pokusie internetowego mentalno-emocjonalnego ekshibicjonizmu...

Do napisania tego wpisu zainspirowaly mnie dwa watki: o trafianiu tutaj i czuciu sie prawdziwa wizazanka. Trafilem z ciekawosci po uslyszeniu o tym forum od jednej z uzytkowniczek. Pytanie o prawdziwosc... Coz, oprocz tego, ze jestem uzytkownikiem a nie uzytkowniczka portalu, to o wizazu, urodzie itd. za duzo nie powiem, do...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 288967 Komentarze 11 Wyrak jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.