Będę mamą... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Ocena: 3 głosów, 5,00 średnia.

Będę mamą...

Rybulka napisał(a) 2007-09-14 21:05

...za jakiś czas.
Do napisania tej notki skłoniły mnie rozważania kochanych wizażanek na naszym wątku, na którym można mnie spotkać najczęściej- Panny Młode 2009. Przede wszystkim zawdzięczam tą notkę Ktosi86, która rozpoczęła dziś na wątku temat macierzyństwa.

Marzę o dziecku od kilku lat. Spotkałam człowieka, z którym chcę je mieć. Ślub bierzemy dokładnie za rok, 10 miesięcy i 18 dni. Od razu po ślubie staramy się o dzidziusia. Patrzę na mojego ukochanego i jestem pewna, że będzie wspaniałym ojcem. Myślę, że największym szczęściem w życiu jest spotkanie człowieka, z którym chce się mieć dzieci. Po ślubie ja będę miała prawie 24 lata, TŻ 25. Moglibyśmy jeszcze poczekać, ale po co? Zawsze chciałam być młodą mamą. Chcemy przelać swoją miłość na naszego potomka. Już wiem, że oszalejemy na punkcie brzdąca, bez względu czy będzie to chłopczyk, czy dziewczynka. Zawsze chciałam mieć starszego brata, z tego bierze się pragnienie urodzenia chłopczyka, potem dziewczynki, ale przeciez tak naprawdę kolejność nie jest ważna, byle byłyby zdrowe i szczęśliwe z nami. Jeśli nasze dzieci będą choć w połowie takie, jak ich tatuś, będziemy mieć cudowne potomstwo.
Myślę, że dla kobiety największym cudem jest noszenie pod serduszkiem dzieciątka. I wiecie co? Cieszę się, że jestem kobietą. Dziękuję Bogu za cud narodzin i za człowieka, dzięki któremu moje marzenie o dzieciach się ziści. Kto wie, może już za dwa lata w moim brzuszku będzie rosła fasolka? Wtedy będę najszczęśliwszą kobietą na świecie
Wyświetlenia 261632 Komentarze 7 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 7

Komentarze

1. Old Comment
    Bardzo zdrowe i dojrzałe podejście Ja również spotkałam osobę z którą chce mieć dzieci. Z całą pewnością nie w najbliższych latach, bo jest wiele innych spraw do zrobienia i w sumie nie czuję się na to gotowa, ale wspaniale jest mieć świadomość, że znalazło się osobę z którą chce się ułożyć właśnie tak życie... Pozdrawiam Cię
    napisał(a) 2007-09-15 13:32  jest offline
  2. Old Comment
    nema_, więc doskonale wiesz, co czuję. Szczęściary z nas i tyle Dziękuję za miła ocenę mojego podejścia do macierzyństwa. Pozdrawiam
    Rybulka napisał(a) 2007-09-16 00:16 Rybulka jest offline
  3. Old Comment
    Bardzo miło się zrobiło aż się rozmarzyłam.
    My też planujemy maleństwo zaraz po ślubie. Już nie mogę się doczekać. To może być dla mnie ciężki rok bo będę na V roku studiów, ale nie chce tego odkładać. Już wolę odłożyć obronę pracy niż narodziny dzidziusia. Mam nadzieje że się uda
    Pozdrawiam przyszłe mamy
    gooha3 napisał(a) 2007-09-27 22:44 gooha3 jest offline
  4. Old Comment
    gooha3, życzę Ci z całego serca, żeby wszystko potoczyło się po Waszej myśli
    Rybulka napisał(a) 2007-09-29 22:58 Rybulka jest offline
  5. Old Comment
    Super babka z ciebie musi byc, widac ze chcesz miec rodzine, ulozyc sobie zycie i poswiecic troche swojego czasu innym Ja tez mysle o dziecku ale jakos nie jestem jeszcze w pelni gotowa na czesciowe ubezwlasnowolnienie, moze kiedys...pozdrawiam!
    snoggy napisał(a) 2009-08-24 12:42 snoggy jest offline
  6. Old Comment
    Znam to uczucie pragnienia dziecka obecnie staramy sie z moim eM o maleństwo i jestesmy na dobrej drodze. Juz nie moge sie doczekac tej radosci naszej wspolnej i pierwszego USG ehh... pozdrawiam wszystkie Kobietki i Ciebie Rybulko!
    MyFlowmasterLover napisał(a) 2010-12-01 11:11 MyFlowmasterLover jest offline
  7. Old Comment
    no to fajnie gratuluje
    http://korezki.blogspot.de/
    korezki napisał(a) 2013-07-10 10:55 korezki jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.