Wizaz.pl - W świecie aleksandry

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

FREI Krem do rąk Hydrolipid Balance

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 07:30 (W świecie aleksandry)

Pielęgnacja dłoni jest dla mnie tak samo ważna jak pielęgnacja twarzy, stóp czy włosów. Wszędzie gdzie się da mam krem do rąk...w kuchni, łazience, sypialni a nawet w torebce ( zabieram go ze sobą wszędzie ).

Krem znajduje się w białej plastikowej tubce o pojemności 50 ml zamykanej na klik. Wygląd opakowania jest utrzymany w minimalistycznym stylu, bardzo przejrzystym
...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 22741 Komentarze 0 olcia1308 jest offline
Stary

BIOCOSMETICS - Kokosowy Peeling polinezyjski z ziarenkami piasku z Wysp Bora Bora

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 07:26 (W świecie aleksandry)

Peeling to w mojej pielęgnacji twarzy rzecz święta. Nie cierpię odstających suchych skórek oraz nierówności na twarzy. Peeling wykonuję 1-2 razy w tygodniu. W zależności od potrzeb używam albo peelingu mechanicznego lub enzymatycznego.

...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 14140 Komentarze 0 olcia1308 jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

BIELENDA 3 Drogocenne olejki - Ultra odżywcze mleczko do ciała

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 07:21 (W świecie aleksandry)

Dzisiaj biorę na dywanik kosmetyk, który idealnie nada się na ciepłe dni. Przyznam, że produkty Bielendy nigdy nie były dla mnie idealnymi kosmetykami, które mogłam bez problemu używać. Przeważnie po nie nie sięgałam a to dla tego, że kila razy się u mnie nie sprawdziły. Tym kosmetykiem zostałam oczarowana i zaczynam zmieniać swoje nastawienie do tej firmy

...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 14084 Komentarze 0 olcia1308 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.