3 z przodu- kolejny tc za nami :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > magdzia81

Notka

Ocena: 2 głosów, 3,00 średnia.

3 z przodu- kolejny tc za nami :)

magdzia81 napisał(a) 2016-11-20 11:55
Updated 2016-12-03 at 11:43 by magdzia81

Kolejny tydzień za nami, kończymy właśnie 30 tc do mety teoretycznie jeszcze 10 ale minimum to 6, czyli koniec roku. ciąże po zakończonym 36 tyg uznaje się za donoszoną. Oczywiście im dzidziuś dłużej będzie w brzuchu tym lepiej my już leżymy 5 tygodni więc te 6 w połączeniu ze świętami nie wydają się aż takie przerażające a potem i te kolejne nie będą takie straszne bo do spotkania z małą blisko.
jutro przyjedzie moja mama, znowu nagotuje nam pyszności i dotrzyma mi w ciągu dnia towarzystwa, będzie mi trochę raźniej śmialiśmy się z Tż, że mała jeszcze w brzuchu a babcie już powoli zaczynają ją rozpieszczać poprosiłam mamę żeby rozejrzała się za cieplejszą czapeczką i babcia wybrała taka za ponad 40 zł, śmialiśmy się z mężem że my tak rozrzutni nie jesteśmy no cóż ale nie będę odbierać babciom tych drobnych przyjemności, tym bardziej że dla mamy Tż to pierwsza wnuczka
zaczynam powoli odczuwać strach przed porodem...po pierwsze odpowiedzialność za małą stanie się namacalna i nieodwracalna, a po drugie boję się szpitala i tego co może się stać...i wtedy powtarzam sobie "bądź dobrej myśli"
Wyświetlenia 20384 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.