Gdyby ptaki mówiły, nie umiałyby latać, czyli akcja MILCZ KONSTRUKTYWNIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > kasiotla

Notka

Oceń ten wpis

Gdyby ptaki mówiły, nie umiałyby latać, czyli akcja MILCZ KONSTRUKTYWNIE

kasiotla napisał(a) 2015-03-04 09:45

Dziś krótko i nie na temat… Na żaden w sumie temat…
Zauważam coraz dosadniej – z każdym upływającym rokiem jakby wyraźniej - że nasze człowiecze życie oscyluje, w zasadniczej przestrzeni czasowej, między słowem a jego brakiem. Prawdą też jest – ale chyba nie truizmem, że chociaż to słowa potrafią zmieniać światy i ludzi to jednak właśnie milczenie daje często najwięcej do mówienia… Niegłupie, co? To ostatnie to pan Rolland nie ja, niestety; (.
W związku z powyższym dzisiaj kochani nie będzie klasycznego posta - zamierzam bowiem milcząc poczytać Wasze blogi, aby przekuć wrażenia w opowieść o tym, co najbardziej mnie w Waszych słowach zaciekawiło czy zainspirowało.

A jako że błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa, póki jeszcze umysł mam czysty a słowa nie wylane – rozpoczynam akcję – MILCZ KONSTRUKTYWNIE i pędzę oblukać blogosferę (miast niszczyć ten dziennik oczywiście) a o tym, co z tego się wykluło – napiszę niebawem – obficie – więc drżyjcie narody – oto nadciągam J

PS. A może chcecie mi zarekomendować jakieś konkretne blogi/posty? Poproszę tutaj :
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...yby-latac.html
Wyświetlenia 76065 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Twórcze szkoda, że przeczytałem to po fakcie
    Funki napisał(a) 2015-03-04 22:17 Funki jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.