Wizaz.pl - Komentarze

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > magdzia81

Notka

1. Old Comment

zatrzymane chwile

Uwierz, że niesamowicie dużo osób jest teraz fotografujących ze względu na modę. Co drugi mój znajomy biega wszędzie z lustrzanką... Tak ot, by mieć ją przy sobie i ładnie wyglądać... -_-
    Ze mnie też fotograf może i marny, ale przynajmniej jestem szczęśliwa dzięki fotografii Nie mam dobrego sprzętu: mam starego analoga (jestem w trakcie nauki wywoływania zdjęć - ciemnie zrobiłam sobie w piwnicy) i kilkuletnią cyfrówkę, która nie ma najlepszej jakości
    Ale tak jak pisałam, fotografowanie sprawia mi ogromną radość.
    Założyłam sobie niedawno stronę na fb, by dzielić się zdjęciami ze znajomymi ;p
    Zapraszam na https://www.facebook.com/cyman.photography
    Chętnie poczytam opinię na temat zdjęć Jestem ciekawa czy mam jakiekolwiek wyczucie chwili
    Pozdrawiam.
    TheShyEt napisał(a) 2013-02-03 12:59 TheShyEt jest offline
  2. Old Comment

Euro

Witam serdecznie,

nazywam się Ania i reprezentuję sklep internetowy www.eobuwie.pl.

Od pewnego czasu monitorujemy Twój blog. Obserwujemy wzrost Twojej pozycji w blogosferze oraz rosnącą liczbę czytelników publikowanych przez Ciebie treści.

Chcielibyśmy nawiązać z Tobą współpracę. Nasz sklep prowadzi specjalny Program Partnerski, skierowany do osób takich, jak Ty. Dzięki niemu możesz zarabiać za każdym razem, kiedy Twój fan zrobi u Nas zakupy.

Jak możesz nas zareklamować? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Możesz umieścić zdjęcie naszych produktów, wspomnieć o naszym sklepie w publikowanym tekście lub napisać o naszym produkcie i umieścić w artykule bezpośredni link. Możesz także umieścić na swojej stronie baner sklepu eobuwie.pl

Masz jakieś inne pomysły na promocję? Opowiedz nam o tym, jesteśmy otwarci na różne propozycje.

Zapoznaj się ze szczegółami naszego Programu Partnerskiego tutaj:
    http://www.eobuwie.com.pl/Program-Pa...out-pol-6.html.

Napisz do nas: partner@eobuwie.com.pl i przedstaw swoją propozycję.
    Ania 8787 napisał(a) 2012-06-08 10:02 Ania 8787 jest offline
  3. Old Comment

bo w każdym jest coś z dziecka

,,człowiek naprawdę wielki nigdy nie traci swego dziecięcego serca " - pozdrawiam ciepło
    Jaipur napisał(a) 2012-05-29 13:53 Jaipur jest offline
  4. Old Comment

truskawkowy deser :)

omomomom *.*
    bardzo słodko to wygląda
    Psychicznax3 napisał(a) 2012-05-22 20:53 Psychicznax3 jest offline
  5. Old Comment
    agusia7x napisał(a) 2012-05-22 12:26 agusia7x jest offline
  6. Old Comment

wiosenny przegląd szafy

hmm może myśl, że będziemy walczyć obie z "potworami" kryjącymi się w naszych szafach zmobilizuje nas bardziej do działania. Pewnie pomoże też słonko i wyższe temperatury
    magdzia81 napisał(a) 2012-04-03 16:09 magdzia81 jest offline
  7. Old Comment

wiosenny przegląd szafy

Oj.. i mnie czeka taki przegląd szafy i pewnie będę miała podobne dylematy Zbieram się już od kilku tygodni i nie mogę zacząć, zwłaszcza, że pogoda się popsuła i mam teraz wymówkę żeby jeszcze troszkę poczekać. Ale po świętach zabieram się ostro za wiosenne porządki
    aspen87 napisał(a) 2012-04-03 12:20 aspen87 jest offline
  8. Old Comment

odpoczynek

Witaj :)

Zgadzam się w 100% z Twoim postem Dodam, że w moim przypadku nie tylko spacer, ale i rower też się sprawdza. A wieczorem zawsze robię sobie gorącą czekoladę i również czytam książkę. Pozdrawiam
    peach87 napisał(a) 2012-03-26 22:03 peach87 jest offline
  9. Old Comment

kobiece zamiłowania :)

i o kosmetykach
    ethernalmagic napisał(a) 2012-03-13 07:29 ethernalmagic jest offline
  10. Old Comment

weekend

Dobre podejście 5dni...
    sol4ever napisał(a) 2012-02-13 10:01 sol4ever jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.