Wizaz.pl - Niesklasyfikowany

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > kasiotla

Notka

Niesklasyfikowany Wpisy bez przyznanej kategorii
Stary

Co ma śluz ze ślimaka do Black-out –u i kremu BB czyli Malkontentka przestaje się dzi

kasiotla napisał(a) 2015-03-16 16:49

Podobno lepiej mieć mieszane myśli, niż uczucia. Cóż… po ostatnich życiowych doświadczeniach Malkontentka niestety ma zmiksowane absolutnie wszystko. Uczucia i myśli zamieniły się w jedno wielkie kłębowisko szarego zmiętego i zdumionego ja. Jak to mówił klasyk: No koniem podjechać można, a na człowieku… się tylko potknąć… Ale nikt nie może tkwić wiecznie w odchłani szoku i patrzeć na świat z szeroko otwartymi ustami… Dobrzy ludzie, niemal przemocą wepchnęli Malkontentkę na...
Przyczajenie
Wyświetlenia 20810 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Nie skaczemy pod pociąg...

kasiotla napisał(a) 2015-03-14 16:07

W okolicach tej osławionej, magicznej i… przerażającej 40-stki każda dziewczyna - czy jak kto woli –kobieta, zaczyna coraz częściej wpadać w zadumę… Takie tam rozważania nad uciekającym czasem… Rachunek sumienia, bilans młodości… Momenty paniki też są… No cóż – przychodzi taki moment! Dziewczyny bądźcie twarde! 40-stka to nie czas garsonki i spalonej trwałej ondulacji - to czas rozkwitu kobiecości! Świadomości własnego „ja” i własnego ciała....
Przyczajenie
Wyświetlenia 26367 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Pan żeś przesadził panie Taine

kasiotla napisał(a) 2015-03-13 10:43

Dziś, z okazji piątku 13- ego Malkontentka przybywa do Was ze Słowem… A Słowo brzmi groźnie: Przesąd odziedziczony jest rodzajem nieświadomego siebie rozumu. Ma on swe racje, lecz nie potrafi ich odnaleźć. Wygłosił je niejaki Hipolit Taine, którego od dziś Malkontentka uważać będzie za kariatydę swojego przekonania o niskiej wartości własnej! Tak! Wszystkiemu winny jest pan Taine, który nierozważnie oskarżył Malkontentkę o bycie nosicielką nieświadomego siebie rozumu! No… panie Taine!...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15329 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Cards on the Table czyli Malkontentka zdradza tajemnicę ROZDANIA

kasiotla napisał(a) 2015-03-12 14:09
Tagi konkurs

Śliczna paletka bh cosmetics - San Francisco do wygrania!
Zapraszam do mnie:
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...kontentka.html
Przyczajenie
Wyświetlenia 26937 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary
Ocena: 2 głosów, 4,00 średnia.

O Dwóch Takich, co ukradły Malkontentce duszę a potem zrobiły ją na szaro…

kasiotla napisał(a) 2015-03-10 11:16

Są dwie. Klara i Antonina. Malkontentka najpierw zobaczyła je na stronach kolorowego magazynu, potem uśmiechnęły się do niej z Facebooka…. I wpadła… Nie, nie to nie to o czym zapewne myślicie… to coś o WIELE gorszego!
… wiecie, ze Malkontentka jest dresiarą? Nie? Otóż jest…. Do pracy – w dresie, po pracy – w dresie… ostatnio nawet do teatru wybrała się w dresie… tylko po domu inne odzienie zakłada, bo jej dresu szkoda… Zdziwione?...
Przyczajenie
Wyświetlenia 18474 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Rozdanie u malkontentki

kasiotla napisał(a) 2015-03-10 11:14
Tagi konkurs

Słowo się rzekło, kobyłka u płota, godzina W wybiła – licznik przeskoczył na magiczną piąteczkę – rozpoczynamy:
ROZDANIE U MALKONTENTKI

Jeszcze kulawo, jeszcze bez polotu ale pierwsze koty poszły w las po betonie – startujemy!

OTO NAGRODA:

Marion - malinowy ocet do włosów
Seboravit - wcierka z rzodkwią, łopianem i tatarakiem
Tołpa - by Mariusz Przybylski - olejek-balsam do demakijażu
Peeling do stóp
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 27834 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

przepraszam

kasiotla napisał(a) 2015-03-09 14:58

Sto razy wpis o tym samym- przepraszam ale naprawdę nie potrafię tego usunąć, gdyż jako autor nie mam uprawnień do usuwania wpisów! Normalne zupełnie...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16898 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

kosmetyki w dobre łapki

kasiotla napisał(a) 2015-03-09 07:51

Lubisz kosmetyki?
Zapraszam na rozdanie:
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...-ja-czyli.html
Moi Mili, niebawem liczba wyświetleń mojego bloga dobije do zawrotnej liczby 5 tysięcy!!!! I proszę mi tu nie chichotać w mankiet! Dla mnie to wielka radość i zaszczyt, że czytacie moje wypociny, komentujcie, śmiejecie się, obserwujecie, wchodzicie ze mną w interakcję! Dajecie COŚ z siebie zatem i ja coś od siebie dam. Gdy magiczna cyfra na liczniku wybije,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16573 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Kosmetyki w dobre łapki...

kasiotla napisał(a) 2015-03-08 20:06

Lubisz kosmetyki? Zapraszam na rozdanie:
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...czyli.html?m=1
Przyczajenie
Wyświetlenia 19746 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Kosmetyki w dobre łapki...

kasiotla napisał(a) 2015-03-08 14:06
Updated 2015-03-08 at 14:10 by kasiotla

Lubisz kosmetyki? Chcesz wziąć udział w rozdaniu? Zapraszam:
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...-ja-czyli.html

Moi Mili, niebawem liczba wyświetleń mojego bloga dobije do zawrotnej liczby 5 tysięcy!!!! I proszę mi tu nie chichotać w mankiet! Dla mnie to wielka radość i zaszczyt, że czytacie moje wypociny, komentujcie, śmiejecie się, obserwujecie, wchodzicie ze mną w interakcję! Dajecie COŚ z siebie zatem i ja coś od siebie dam. Gdy magiczna cyfra...
Przyczajenie
Wyświetlenia 73930 Komentarze 1 kasiotla jest offline
Stary

Kosmetyczne rozdanie!

kasiotla napisał(a) 2015-03-08 13:47

Lubisz kosmetyki? Chcesz wziąć udział w moim rozdaniu? Zapraszam http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...czyli.html?m=1
Przyczajenie
Wyświetlenia 21175 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Kosmetyczne rozdanie!

kasiotla napisał(a) 2015-03-08 13:20
Tagi rozdanie

Lubisz kosmetyki? Chcesz wziąć udział w rozdaniu? Zapraszam:
http://kasiotla.blogspot.com/2015/03...czyli.html?m=1
Przyczajenie
Wyświetlenia 27575 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

„Życie po życiu” bis, czyli Eben Alexander i jego „Dowód”, czyli ha ha ha

kasiotla napisał(a) 2015-03-05 13:16

Kochani Czytelnicy spieszę donieść, że znalazłam jeszcze durniejszą publikacje, niż ta o mruganiu Boga… Wydawało się niemożliwe. A jednak. Jest! Mam ją przed sobą i usiłuję otrząsnąć się z szoku, w jakim znalazłam się po jej przeczytaniu. To jest dopiero badziewiak! Zatem bierzmy robala pod lupę!
Nie jestem wielkim fanem książek w stylu "Życie po życiu" niemniej jednak przypadkowo stałam się posiadaczka dzieła pod nazwą "Dowód" - totalnej bredni pióra niejakiego...
Przyczajenie
Wyświetlenia 125486 Komentarze 2 kasiotla jest offline
Stary

Gdyby ptaki mówiły, nie umiałyby latać, czyli akcja MILCZ KONSTRUKTYWNIE

kasiotla napisał(a) 2015-03-04 09:45

Dziś krótko i nie na temat… Na żaden w sumie temat…
Zauważam coraz dosadniej – z każdym upływającym rokiem jakby wyraźniej - że nasze człowiecze życie oscyluje, w zasadniczej przestrzeni czasowej, między słowem a jego brakiem. Prawdą też jest – ale chyba nie truizmem, że chociaż to słowa potrafią zmieniać światy i ludzi to jednak właśnie milczenie daje często najwięcej do mówienia… Niegłupie, co? To ostatnie to pan Rolland nie ja, niestety; (.
W związku...
Przyczajenie
Wyświetlenia 76066 Komentarze 1 kasiotla jest offline
Stary

Bareizmy rodem z osiedla czyli miej tu człowiecze pieska...

kasiotla napisał(a) 2015-03-03 09:09
Tagi apel, bareizm, pies

Moi Mili dziś będzie i śmieszno i straszno i głupio chyba też.Otóż w odpowiedzi na apel, dotyczący zasad współżycia właścicieli czworonogów z resztą społeczności osiedlowej, który pojawił się na tablicy ogłoszeń „mojego” bloku, poczułam się zobligowana do wystosowania pisma, które skierowałam do Prezesa Spółdzielni, jednocześnie informując o jego treści mieszkańców poprzez samowolne (a co tam najwyżej mi potem głowę odetną) wywieszenie kopii na tablicy ogłoszeń. Gwoli wyjaśnienia...
Przyczajenie
Wyświetlenia 21644 Komentarze 0 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.