Wizaz.pl - magdzia81

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

słodkości

magdzia81 napisał(a) 2012-03-15 16:59

Macie swoje ulubione słodkie przysmaki?
Ja niestety uwielbiam słodycze, staram się pilnować i nie przesadzać z ich pochłanianiem ale wiadomo różnie z tym bywa, zwłaszcza w czasie znamiennych dni Ostatnio zasmakowałam w lodach waniliowych polanych gorącymi wiśniami i posypanych gorzką czekoladą, po prostu pycha. Właśnie taki deser przewidziałam na dzisiejszy wieczór we 2
obok lodów na mojej liście są oczywiście Tiramisu i przepyszne słodkości od Pana Sowy taki ze mnie o to słodki...
Rozeznanie
Wyświetlenia 11800 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

bo już niedługo najpiękniejsze dni tygodnia ;)

magdzia81 napisał(a) 2012-03-14 20:33

dobrze, że już środowy wieczór. W tym tygodniu godziny spędzane w pracy wyjątkowo mi się dłużą...Być może dlatego, że najbliższy weekend mam zamiar spędzić w gronie najbliższych na naszych pięknych mazurach
a jak Wasze plany?
Rozeznanie
Wyświetlenia 11534 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

kobiece zamiłowania :)

magdzia81 napisał(a) 2012-03-12 18:13

hmmm w sobotę usłyszałam od swojego TŻ takie oto zdanie "ojej ile kobiety mogą mówić o butach"...no właśnie co jest w nich takiego niezwykłego, że zdarza nam się dla nich stracić głowę...taki niepozorny produkt a potrafi sprawić tak wiele radości (przynajmniej tak jest w moim przypadku )
Rozeznanie
Wyświetlenia 21188 Komentarze 1 magdzia81 jest offline
Stary

wiosna

magdzia81 napisał(a) 2012-03-11 21:30

wiosna...wyraźnie czuć, że jest już blisko. Słoneczko, wyższa temperatura i łąka pełna krokus, tak w skrócie mogłabym podsumować dzisiejszy spacer. Z utęsknieniem czekam na zielone liście na drzewach, kwitnące kwiaty na miejskich skwerkach i cieplejsze dni, oby przyszły jak najszybciej
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 11490 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

wspomnienia

magdzia81 napisał(a) 2012-03-04 11:40

kilka dni temu postanowiłam odświeżyć nagranie swojej studniówki. Zaniosłam archiwalne nagranie na kasecie VHS do punktu, w którym "przerobiono" ją na wersję DVD. Kiedy ją odebrałam i trochę z lękiem (czy przypadkiem nie zawiera czegoś kompromitującego) ją włączyłam nie mogłam powstrzymać się od śmiechu...miło było popatrzeć na młode twarze starych znajomych i wrócić do pięknych licealnych czasów gorąco polecam!
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 12154 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

miłość

magdzia81 napisał(a) 2012-02-13 18:26

czy zastanawiał Was kiedyś fakt dlaczego dwoje starszych ludzi trzymających się w objęciach i patrzących na siebie z miłością wzbudza w nas tyle radości i potrafi wzruszyć do łez...ale wystarczy że odejmiemy im po 50 lat i obrazek staje się już taki "normalny"...może to kwestia nadziei i wiary, że my też kiedyś będziemy tak kochać...i mimo upływających lat nasz partner będzie dla nas zawsze miłością naszego życia...moje spostrzeżenia nie są "efektem walentynek" (zresztą muszę...
Rozeznanie
Wyświetlenia 14541 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

weekend

magdzia81 napisał(a) 2012-02-12 20:45

Spacer faktycznie był cudowny, słońce i lekko skrzypiący śnieg pod nogami, do pełni szczęścia brakowało tylko sanek
Po śniegowych wariacjach nastała chwila przyjemności, czyli pyszny obiadek w restauracji uwielbiam chwile, kiedy nie muszę gotować i co ważniejsze sprzątać po całym "zamieszaniu
Wieczorem przygotowane zostało tiramisu, deser na niedzielny obiadek...
Szkoda, że weekend się już kończy ale przecież do następnego jeszcze tylko 5 dni
Rozeznanie
Wyświetlenia 25376 Komentarze 1 magdzia81 jest offline
Stary

...

magdzia81 napisał(a) 2012-02-11 09:41

Jeśli chodzi o moje postanowienia, to okazało się, że ich realizacja nie jest taka łatwa...zwłaszcza pierwsze, czyli panowanie nad swoim tonem głosu, sprawia mi najwięcej trudności...z drugim jest znacznie łatwiej, a satysfakcja rano, kiedy wita mnie czyściutkie mieszkanko, jest niezastąpiona

Dzisiaj rano przywitało mnie piękne słońce...więc czeka mnie cudowny spacer. Oczywiście nie obejdzie się bez cieplutkiego stroju. Niezastąpiona jest bielizna termiczna, mało sexy ale przecież...
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 12351 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Postanowienia

magdzia81 napisał(a) 2012-02-05 20:11

Efektem kilku godzin spędzonych nad książką "Projekt szczęście" jest krótka lista postanowień:
- panuj nad swoim tonem
- zawsze przed snem uporządkuj mieszkanie
- spisuj ciekawe cytaty z czytanych książek.

Lista może nie jest może zbyt rozbudowana, ale i tak będę szczęśliwa jeśli uda mi się ją spełniać każdego dnia.

Zaczynam od dzisiaj
Rozeznanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 10298 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Projekt szczęście...

magdzia81 napisał(a) 2012-02-05 10:47

Myślę, że to jedna z wielu książek, która pozostaje w pamięci ( na pewno mojej) na zawsze. Postanowiłam niektóre pomysły/ sugestie autorki wdrożyć w swoje życie...co z tego wyjdzie zobaczymy. Pierwszy krok to porządki w szafie...efekty nie są może w pełni zadowalające ale pierwszy krok poczyniony
Rozeznanie
Wyświetlenia 8481 Komentarze 0 magdzia81 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.