Ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > magdzia81

Notka

Oceń ten wpis

Ciąża

magdzia81 napisał(a) 2016-10-25 09:56

Ciąża to wielka zmiana w życiu każdej kobiety, często w naszych głowach tworzymy sobie wyobrażenie tego wyjątkowego czasu, kolorowa prasa karmi nas pięknymi, zgrabnymi, uśmiechniętymi przyszłymi mamami...a jaka jest rzeczywistość...różna dla każdej z nas. Ja od dłuższego czasu myślałam o sobie jako o przyszłej mamie, niestety moje życie nie sprzyjało wcześniejszemu rodzicielstwu i teraz jako dojrzała kobieta doświadczam tego cudu. Choć muszę przyznać, że łatwo nie było i nie jest. Na początku towarzyszyły mi ogromne mdłości i zmęczenie. Nie było mi niedobrze tylko wtedy kiedy jadłam wiec efekt był taki że ciągle jadłam dodatkowo mogłam spać całymi dniami, efekt 6 kg na plusie w ciagu 2 miesięcy. Potem było trochę lepiej aż do czasu pojawienia się zgagi...dodatkowo brzuszek robił się większy co znacznie utrudnia chociażby spanie. Niestety teraz kiedy całe dnie spędzam w łóżku rosnący brzuszek daje wielką radość ale też utrudnia znalezienie wygodnej pozycji...dziewczyny ciąża to piękny stan ale nie zapominajmy że nie wszystko będzie tak różowe jakbyśmy tego sobie życzyły
Wyświetlenia 14805 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.