Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Sprawdzone kosmetyki do makijażu

domakijazu napisał(a) 2014-09-30 13:16

Każda kobieta lubi czuć się piękna i zadbana. Od wieków posługują się one niezliczoną ilością tricków, które mają za zadanie wyeksponować naturalne piękno. W dzisiejszych czasach kobiety mają do dyspozycji wszystko, czego potrzebują do stworzenia makijażu idealnego, a producenci wciąż zaskakują panie nowościami i innowacjami.

Żeby makijaż był trwały powinnyśmy używać jedynie sprawdzonych kosmetyków znanych marek. Te z bazarków, niesprawdzonych firm, z podejrzanym składem mogą wywoływać...
Przyczajenie
Wyświetlenia 33360 Komentarze 0 domakijazu jest offline
Stary

Jak wyczyścić torebkę? - skuteczne metody

torebeczki napisał(a) 2014-06-25 12:19

Torebka, jak każdy inny dodatek wymaga konserwacji, żeby mogła zachować swoją urodę na długo. Jeżeli posiadamy piękny egzemplarz, który jest na tyle uniwersalny, że chcemy się nim cieszyć latami, konieczne jest zadbanie o jego właściwą konserwację.

Torebki damskie powinno się czyścić specjalnymi, przeznaczonymi do galanterii preparatami. One to nie powodują odbarwienia skóry, działają antystatycznie, a jednocześnie delikatnie konserwują materiał. Warto też zainwestować w specjalne...
Przyczajenie
Wyświetlenia 29713 Komentarze 0 torebeczki jest offline
Stary

Bluzki damskie

hurtowo napisał(a) 2014-06-17 12:29

Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie kilka rodzajów bluzek, które sprawdzają się idealnie podczas różnych okazji. Niezależnie od ich rodzajów jednak, wszystkie z nich powinny być dobrane pod kątem fasonu oraz odpowiedniego koloru. Z całą pewnością jednak, w szafie każdej pani powinniśmy znaleźć kilka bluzek eleganckich, które nadają się idealnie na specjalne okazje. Wśród nich dobrze byłoby, gdyby niektóre były z krótkim, a inne z długim rękawem.

Na co dzień jednak lubimy...
Przyczajenie
Wyświetlenia 28836 Komentarze 0 hurtowo jest offline
Stary

Hurtownie odzieży damskiej

sosimply napisał(a) 2014-06-06 08:46

Wybór hurtowni odzieżowych na naszym rynku okazuje się być coraz większy. Powstawanie ciągle nowych jest wynikiem bardzo dużego zainteresowania ich usługami ze strony klientów. Jak wiemy bowiem, niemal każda hurtownia odzieży działająca na rynku oferuje już swoim klientom szeroki wybór odzieży w atrakcyjnych cenach.

Wśród nich możemy znaleźć zarówno te przeznaczone dla pań, jak również panów. W ofercie nie zabraknie także ubrań dla dzieci starszych oraz tych najmłodszych. Coraz częściej...
Przyczajenie
Wyświetlenia 34649 Komentarze 0 sosimply jest offline
Stary

Nowa obsesja - Bielizna Obsession

spoko_obsesja napisał(a) 2013-09-26 20:18

Bielizna marki Obsession istnieje na polskim rynku już od dawna. Niemal w każdym sklepie z bielizną można znaleźć produkty tej marki. Nic dziwnego. Jest to zazwyczaj naprawdę ciekawa bielizna z dość erotycznym zacięciem.

Bielizna Obsession to tak naprawdę głównie bielizna erotyczna, dlatego jest kierowana przede wszystkim do bardziej odważnych kobiet. Jeżeli już któraś zdecyduje się na tak zmysłową bielizną jak ta, na poniższym zdjęciu, powinna zajrzeć na stronę http://lori.com.pl/q/?producers[78]=78...
Przyczajenie
Wyświetlenia 23022 Komentarze 0 spoko_obsesja jest offline
Stary

Kobiety ;)

lupcia napisał(a) 2011-06-27 19:28 (Drobiazgi)

"Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię...
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 33102 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Jej sześć uśmiechów

lupcia napisał(a) 2011-06-21 20:39 (Drobiazgi)

Pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy.
Drugi, gdy śmieje się z grzeczności.
Trzeci, gdy snuje plany.
Czwarty, gdy śmieje się sama z siebie.
Piąty, gdy czuje się niezręcznie.
I szósty, gdy... Szósty, gdy Go widzi..
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  5136_e574_400x400.jpg
Wyświetleń: 178
Rozmiar:  16,0 KB  
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 31715 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Tak naprawdę, nie ma "prawdziwych kobiet" ;p

lupcia napisał(a) 2011-06-07 19:19 (Drobiazgi)
Tagi cytaty, kobiety

"Prawdziwe kobiety" mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą.
Nie chorują, bo On kocha inną.
Nie rozpaczają, gdy Ten milczy, a Tamten odpisuje zdawkowo.
Nie płaczą, gdy są same. nie słuchają ludzi w których potęgują kompleksy.
Nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas.
Czują, że los zaczął się odmieniać i że są w stanie zrobić wszystko.
Nie miewają złych humorów.
Nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  ciezarnakobieta_400x400.jpg
Wyświetleń: 130
Rozmiar:  10,7 KB  
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 29528 Komentarze 0 lupcia jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.