Lepiej tego nie czytać. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Kosmetykowy "czilałd"

Notka

To już mój trzeci blog.
Zapraszam
Oceń ten wpis

Lepiej tego nie czytać.

forgetmyname napisał(a) 2012-02-26 23:26

Powrót do szkoły bywa ciężki, zwłaszcza, że po ponad dwutygodniowym wiecznym melanżu w chacie z ukochanym, trzeba się ogarnąć i przywrócić do życia szare komórki.
Dla mnie szczególnie trudnym zadaniem będzie przestawienie zegara biologicznego, stałe wstawanie o 6.50 mnie wykończy.
Już nawet nie chce myśleć o powrocie do mojej wiecznie wrzeszczącej i ponad przeciętnie głupiej klasy. Ponoć tworzymy zgrany zespół dorosłych ludzi, którzy kończą liceum, a mam wrażenie, że dorosłość i logika dotarła tylko do mnie i S.
Nie mam siły słuchać tych głupich rozmów, uwierzcie mi, ludzie naprawdę bywają głupsi od kozy. Ba. Koza przynajmniej wie po co żyje i wie co robi, codzienna mowa " bee" nie sprawia je kłopotów. Polski bywa trudny dla Polaków.
Wiem, jestem odmieńcem. Nigdy nie trzymałam z tzw. główną grupą w klasie. Zawsze szukałam kogoś na swój wzór. Często nie mam ochoty ruszać tyłka z ławki, odezwać się słowem. Nie dziwie się więc, że nie przypadłam do gustu gromadzie rozchichotanych tempaków,do których jedyną liczbą przyswajalną przez ich rzekome komórki mózgowe jest zawartość procentowa alkoholu w alkoholu i liczba wypitych kolejek.
Tą samą niechęcią darzę nauczycieli. Banda wyidealizowanych kretynów. W sumie sami tworzą tą wyidealizowaną otoczkę, służą sobie, nie uczniowi.
Wymyślają zasrane pierdoły, by potem gnębić Nas.
Srają nam po kątach kartkówkami, które są durnym pragnieniem ich zmanierowanych mózgów.
Durne kodeksy, durne plany nauczania. A wszystko to ich chore ambicje i coś w rodzaju :wydaje mi się. A mnie się wydaje, że WAM SIĘ WSZYSTKIM W DUPACH POPRZEWRACAŁO.

Dziękuję, Monika K.

Nie zrażajcie się do mnie przez ten tekst. Mam dziwne naleciałości sarkastycznych tekstów.
Dobrej nocy.
Wyświetlenia 26735 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.