Transeksualizm, homofilia...itp.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Anika-na

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Transeksualizm, homofilia...itp..

Anika-na napisał(a) 2007-10-03 01:07

Włsanie jakis program obejrzałam. Na temat innosci czlowieka i tak sie zaczęłam zastanawiac. Jedna dziewczyna,która jest lezbijką powiedziała: Ojciec nie akceptuje mojej innosci. Dziewczyna byla mloda 19 lat. Ok, z jednej strony rozumiem ojca,Bo dziewcze bylo mlode nie dokonca jeszcze wie kim tak naprawde jest i kim chce byc.Sama wspomniala o tym ze przechodzila kilka etapow w zyciu szukajac wlasnego Ja. Raz byla punk-ówa, innym razem metalowa czy zyla w grupie satanistycznej.
Wiec, ojciec pewnie tak do konca nie wierzy córce- nie wie czego sie po niej spodziewac...i wierzy ze w koncu dziewczynba sie ustabilizuje dotrze do swojego wnetrza i w koncu bedzie zyla,,godnie,, czyli tak jakby on tego chcial. Ale z drugiej strony. Jego nie akceptacja na temat orientacji seksualnej corki troszke mnie wzburzyla.Poniewaz kazdy ma prawo wyboru, kazdy ma swoja dusze i kazdy moze odpowiadac za swoje czyny.
Takze corka mowiac,ze jest lezbijka naarazila sie ojcu. Ale przeciez faceci wrecz marzą aby sypiac z lezbijkami czy nie jeden juz ma ten ,, seans,, za sobą. Tylko niech taki gosci zanim zamarzy o pojciu z dwoma kobietami do lozka, niech sobie pomysli.-Matko, to moze byc moja corka, czy mojego brata czy tez znajomego!

Inne co trafilo w programie to tranwestyta- Dziewczynka w wieku dziecieym juz wiedziala,ze chce byc facetem.Matka zaakcxeptowala, [po wielu konsutacjach lekarskich w tym psycholog, psychiatra swteirdzili,ze nie ma sensu ograniczac orientacji seksualnej, bo nie ma sensu. Matka pomogla ,,synowi,, przeistoczyc sie cialem w mezczyzne. Do dyskusji przystapila pani teolog,ktora stwierdzila,ze nie powinno sie tego robic.No choroba no. Tak, dac czlowiekowi zyc w cierpieniu ktory predzej czy pozniej skonczyl by samobojstwem o czym wspomnial, tylko dlatego ,ze kosciol nie zezwala? Nie rozumiem. Jest nawet przykazanie Boze ,,nie mów fałszywego swidectwa przeciw blizniemu swemu,, a Pani teolog wlasnie je zlamala. Obrazila go. Ktos powiedzial,ze to sa prawa czlowieka i trzeba czlowiekowi pomagac, wspierac a nie akceptacja tego jest dranstwem na to Pani teolog,ze nikt tak sie kosciolem nie przejmuje. Ale czym ona sie dziwi? Kosciol jest nie tolerancyjny i w tych czasach mocherowych beretow na czele z wlascicielem pieknego majbacha ktory za ta kase wyzywil by nie jeden dom dziecka...

takie moje nocne przemyslenia....
Wyświetlenia 102817 Komentarze 2 Prześlij mailem ten wpis
« Wieczorne Martini....     Główny     Ha! »
Wszystkich komentarzy 2

Komentarze

1. Old Comment
    Nie tylko kościół jest nietolerancyjny niestety. Mimo ogólnej rzekomej 'tolerancji' wśród ludzi, coraz częsciej można się spotkać z jej brakiem.
    A co do pierwszej części - czasem rodzice chcą żyć życiem swoich dzieci, uzupełniając w nim to, czego im brakowało w dzieciństwie lub po prostu nie dopuścić do popełnienia przez nie pewnych błędów (mają inny pogląd, poprzez doświadczenie)... a to trochę smutne i niesprawiedliwe... bo ogranicza drugą osobę.
    Pozdrawiam,
    A.
    Ather napisał(a) 2007-10-13 07:50 Ather jest offline
  2. Old Comment
    Martinesska napisał(a) 2012-11-09 11:52 Martinesska jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.