Wizaz.pl - Osobisty

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Osobisty
Stary

Kosmetyki unisex dla Ciebie i dla niego oraz dodatkowy bonus!

smelllikeme napisał(a) 2017-11-17 23:26 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Kochani wracam do was z dużą energią i świetnymi poradami. Zapraszam na bloga głównego, gdzie dziś dzielę się z wami moją podstawową bazą kosmetyków i płynącymi z tego powodu korzyściami!

http://smelllikeme.pl/twarz/kosmetyk...odatkowy-bonus

smelllikeme
Wyświetlenia 8623 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Body Boom i moje rozczarowanie…

smelllikeme napisał(a) 2017-01-07 16:56 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Nowy wpis na blogu głównym!

Zapraszam, tym razem o peelingach Body Boom

http://smelllikeme.pl/spa/body-boom-...rozczarowanie/

smelllikeme
napisany w Home Spa, Osobisty
Wyświetlenia 45809 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Bolące nogi? jak przynieść im ulgę? – moje sposoby

smelllikeme napisał(a) 2016-10-05 19:42 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj troszkę o zmaganiu się z problemem codziennym, ale jednak dość ważnym
Kochani zdaję sobie sprawę, że tym wpisem Ameryki nie odkryję, ale pokażę wam jak radzę sobie z bólem nóg i stóp. W przypadku pracy w pozycji stojącej, szczególnie...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 17427 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Napinający puder od Diego Dalla Palma

smelllikeme napisał(a) 2016-09-17 23:20 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

My jako kobiety i my jako Polki, uwielbiamy matowe wykończenie makijażu, które uzyskujemy dzięki rzeczy niezwykłej jaką jest PUDER.
Nieważne czy jest to puder w kompakcie czy jak inni wolą „w kamieniu” czy jest to puder sypki. Nieistotne jest również to w jakim nasz faworyt jest opakowaniu,...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 17345 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Masło do ciała a tak naprawdę wielka chała…

smelllikeme napisał(a) 2016-09-13 23:22 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Tak samo jak wam, mnie także zdarza się kupić coś pod wpływem impulsu „kup mnie bo ładnie wyglądam” lub
„miałaś ciężki dzień, kup mnie na poprawę nastroju” jak wiemy takie zakupy są zwykle jedną wielką pomyłką a i nasz portfel nie jest zadowolony z takich zakupów. Odchodząc już od promocji no bo przecież no wiecie jak tego...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 21386 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Poison lips/ trujące usta

smelllikeme napisał(a) 2016-09-08 11:13 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)
Updated 2016-09-08 at 11:19 by smelllikeme

W związku z tym, że na rynek weszła nowa kolekcja szminek Diora, postanowiłam pokazać wam jak można pobawić się w tworzenie ciekawych kombinacji z tymi nieziemskimi kolorami!
Kolekcja jesień/zima Dior jest to kolekcja szminek w macie. Szminki nie zawierają krzemionki, dzięki czemu nie ma się wrażenia ściągnięcia czy spieszchnięcia warg. Matowe szminki zawierają masło z awokado, które bogate jest w witaminy i odżywia nasze wargi oraz kwas hialuronowy i kolagen. Pomadka umiejętnie rozprowadzona,...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 41977 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Peeling ust, czyli wygładzone i zadbane usteczka

smelllikeme napisał(a) 2016-08-18 10:37 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Cześć wam!

dziś będzie troszkę o tym, że z braku czasu na cokolwiek jesteśmy w stanie płacić słono za głupoty. Trochę też o tym, że my kobiety musimy radzić sobie we wszystkim dobrze a przy tym wyglądać idealnie… niestety tak się nie da. Oczywiście jestem za tym żeby poświęcić chwilę...
smelllikeme
Wyświetlenia 21039 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Coś na końcówki włosów… i wiążące się z tym moje zaskoczenie!

smelllikeme napisał(a) 2016-08-16 00:41 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie kochane!

w związku z tym, że są wakacje i sezon urlopowy, często bywa tak, że czegoś się zapomni zabrać podczas pakowania. Miałam dokładnie to samo, chociaż przytrafia mi się to bardzo, bardzo rzadko słowo daję!

Podczas podróży służbowej, przypomniałam sobie, że nie zabrałam
...
smelllikeme
Wyświetlenia 21624 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

SOS słońce, czyli o tym w co warto zaopatrzyć się na lato

smelllikeme napisał(a) 2016-07-27 16:15 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

27 lipca 2016 Domowe SPA & Wellness

Witajcie kochane!
Wakacje wakacjami, ale nie mogę was zaniedbywać! U mnie dzieje się dużo, obroniłam się i dalej zapisałam na studia a przy tym zdobyłam moją pierwszą większą i satysfakcjonującą mnie pracę wszystko dzięki...
smelllikeme
Wyświetlenia 37081 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Pełna pielęgnacja dzięki linii hydralife Dior

smelllikeme napisał(a) 2016-07-16 18:55 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Jako wielka miłośniczka i fanka pielęgnacji, wciąż poszukiwałam kremu idealnego. Spełnienie tego kryterium to przede wszystkim najwyższa jakość składników aktywnych oraz ich naturalne pochodzenie. Uwielbiam konsystencję bogatsze, na noc oraz te troszkę bardziej wodniste w dzień. Ważny dla mnie jest także zapach kremu oraz oczywiście efekty jego stosowania...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 21833 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-05 22:59 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Długo przymierzałam się do stworzenia tego wpisu. Mamy już zdecydowanie słoneczną pogodę a co za tym idzie, łatwo o poparzenia słoneczne lub (nie)chcianą opaleniznę. My kobiety zmagamy się z jeszcze jednym problemem…

jak wyglądać dobrze przez cały dzień kiedy makijaż dosłownie spływa nam po twarzy? Co zrobić żeby wyglądać świetnie mimo iż pot spływa nam z czoła?...
smelllikeme
Wyświetlenia 48247 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Peeling enzymatyczny kontra peeling mechaniczny

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:43 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Powiedzmy sobie szczerze, to jak myjemy naszą twarz jest podstawą pielęgnacji. Jeśli robimy to źle lub nie robimy wcale, nasze pory się zatykają a ze skóry nie usuwane są toksyny, na które narażamy ją każdego dnia. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o skórę problematyczną, wtedy twarz myć najlepiej kilka razy dziennie stopniowo przechodząc do momentu, kiedy wystarczy umyć ją raz. Skóra problematyczna charakteryzuje się pojawianiem wągrów, zaskórników niekiedy nawet tak zwanych...
smelllikeme
Wyświetlenia 42808 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Kilka słów o rafinowanych balsamach z masła shea (karite)

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:34 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Skoro wielkimi krokami zbliża się już do nas zima (chyba w całej Polsce spadł śnieg!!! ) postanowiłam napisać o balsamach z masłem shea.Masło shea wyrabiane jest z nasion afrykańskiego drzewa Masłosz Parka,które w Afryce jest uznawane za święte i czczone od tysięcy...
smelllikeme
Wyświetlenia 41935 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Seria Biolaven a w szczególności kremy!

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj wracam do was z kolejną porcją kosmetyków, które sprawdziły się u mnie. Dzisiaj będzie troszeczkę o serii Biolaven a troszkę więcej o kremach z tej linii.
Kosmetyki Biolaven to seria zaprojektowana przez markę Sylveco. Jak już sama nazwa wskazuje są to kosmetyki na bazie organicznej lawendy oraz oleju z pestek winogron. W serii znajdziecie żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała, szampon, krem na dzień, krem na noc oraz płyn micelarny i balsam do ciała....
smelllikeme
Wyświetlenia 45111 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Jak wybierać perfumy? kilka wskazówek

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:23 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie
często pytacie mnie dlaczego nazwałam blog smelllikeme, od zapachu skoro piszę o wszystkim co wiąże się z szerokim pojęciem kosmetyka
Otóż początkowo myślałam nad tym aby blog całkowicie poświęcić recenzji perfum, jednak szybko od tego odstąpiłam ponieważ moja wiedza sięga trochę szerzej, perfumy są dość drogie a ja pisząc recenzję tylko perfum, czułabym niedosyt.
Wracając...
smelllikeme
Wyświetlenia 38146 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.