Daj mi coś czego nie mam...Daj mi coś co ty masz, ale ofiarowac mi nie chcesz...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > OnaJuzNieZyje

Notka

Oceń ten wpis

Daj mi coś czego nie mam...Daj mi coś co ty masz, ale ofiarowac mi nie chcesz...:(

OnaJuzNieZyje napisał(a) 2009-03-03 19:07

Już myślałam , że wszystko okej. że już będzie lepiej.
I czułam że jest lepiej...
Ale... No własnie, znów jest Ale...

Ja nie mam tego co potrzebuję...
On chyba myśli że jak jesteśmy razem tak długo , to ja nie potrzebuję czułości, komplementów, miłych słow, dotyku...
Potrzebuję i to bardzo. Nie mam.
W szkole lepszy kontakt ma zkoleżankami niż ze mna.
A jak przyjdzie co do czego to ja na co dzień jestem dobrą kumpelą , a nie dziewczyną...
A jak jesteśmy sami? No co...Dotyka mnie ,ale nie tak jakbym tego chciała... Jak niewyżyty gówniarz...
A ja potrzebuję czułości. żeby mógł mnie objąć i powiedzieć , że kocha, pocałowac w policzek...

Dziś znów było to samo. Czuję że znów sie zaczeło. Przy innych osobnikach płci żeńskiej...
Wstydzi sie mnie?
Czy boi sie że będą wiedziały że ma dziewczynę?
Sama nie wiem jak to tłumaczyć...

Ahh on myśli że przesadzam z tym wszystkim , jak mu mówie. że on mi daje wszystko. aham...
śmieje sie tylkoi uwarza wszystko za jeden wielki żart...
Nie mam komu sie zwierzyć... Przydal by mi sie teraz jakiś przyjaciel, który był by tu teraz
No ale ja mogę wygadac sie tylko tu..

Kiedy On wkońcu zrozumie że nie jestem z kamienia - i potrzebujęwiecej uczuć
Wyświetlenia 71347 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    no tak.... hmmm wydaje mi się że nie zachowuje się on tak, dlatego ze się wstydzi czy coś- nie!! może się pogubił, a może nie wie jak się zachować.... hmmm najlepiej jakbyś mu powiedziała co czujesz - może zrozumie na pewno- jestem zwolenniczka wszelkich rozmów w cztery oczy i wyjaśnianiu -i jeszcze raz rozmawianiu i słuchaniu!!
    Wiec będzie dobrze a jak cos to pisz ... "wizaż" zawsze pomoże
    pozdrowienia
    horizons napisał(a) 2009-03-03 19:14 horizons jest offline
  2. Old Comment
    dzięki za miły komentarz o tej bańce w moim powiedzmy "wierszu" kiedyś napisałam całą kartkę w moim pamiętniku(gdy go prowadziłam), porównując ją do moich planów, i w ogóle życia...
    horizons napisał(a) 2009-03-03 19:29 horizons jest offline
  3. Old Comment
    skoro tak to nie wiem.... hmmm a Ty co myślisz z tym zrobić?
    horizons napisał(a) 2009-03-03 19:44 horizons jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.