Wizaz.pl - Drobiazgi

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Życie, uczucia, tapety, pomysły, dekoracje
Stary

Z serii mężczyżni są z Marsa

lupcia napisał(a) 2011-12-12 19:56 (Drobiazgi)

Czyli jak to inaczej pojmują świat. Im wystarczy bycie blisko, w tym samym pokoju robiąc coś oddzielnie by uznać to za czas spędzony i poświęcony dla kobiety. Nie czują potrzeby przytulenia bądź wcześniejszego przyjścia ze spotkania by móc więcej czasu spędzić razem jeżeli nie dostali jasnego sygnału że tak mają zrobić. Nie potrzebują i nie oczekują niczego a jeżeli Ty coś chcesz to powiedz, czyli przyszłość należy do robotów Dla nich ważne, że jesteś, ale broń! od tłamszenia.
Przyczajenie
Wyświetlenia 126816 Komentarze 2 lupcia jest offline
Stary

Card

lupcia napisał(a) 2011-09-27 13:30 (Drobiazgi)
Tagi card, pomysły

moje dzieło-kartka walentynkowa co prawda, ale na Dzień Chłopaka nadaje się również więc czerp inspiracje jeśli chcesz
Bo kartki z życzeniami dodatkowo jako prezenty dostawać zawsze jest miło, a gdy życzenia są odpowiednio dobrane pod osobę obdarowywaną to już w ogóle bomba. Gdy brak ciepłej wody to życz gorącej, gdy ktoś lubi śniadanie do łóżka to życz pysznego codziennie podawanego śniadanka lub np. sto razy kocham Cie, aż zbraknie miejsca na kartce
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  card.jpg
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  17,6 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 47233 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Nowe biżu

lupcia napisał(a) 2011-09-08 20:37 (Drobiazgi)

co myślicie....?
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  IMG_0002.jpg
Wyświetleń: 190
Rozmiar:  47,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0003.jpg
Wyświetleń: 186
Rozmiar:  45,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0001.jpg
Wyświetleń: 172
Rozmiar:  58,4 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 41869 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Bransoletka

lupcia napisał(a) 2011-08-07 15:43 (Drobiazgi)

Fantazyjny spontan czyli 3 linki i różnie poprzeplatane koraliki. Mam nadzieję kiedyś nauczyć się tak prawdziwie, jak na razie z głowy, na własny i znajomych użytek oczywiście

gorące pozdrowienia
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  bran2.jpg
Wyświetleń: 202
Rozmiar:  37,4 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 90223 Komentarze 1 lupcia jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Liczy się intensywność a nie trwałość relacji??

lupcia napisał(a) 2011-07-28 17:27 (Drobiazgi)

W dzisiejszych czasach bardziej dbamy o jakość niż bezpieczeństwo? Intensywność niż trwałość? Związek musi być zapierający dech zamiast "mogę na nim polegać"? Zakłamane informację docierają do uszu o księciach z bajki, o ideałach, których nie konfrontujemy z rzeczywistością. Ideałów nie ma, bo czym jest ten ideał? można go jednoznacznie sprecyzować? Ma mieć pieprzyk czy pieprzyk to już skaza, piękny brunet czy facet kochający zwierzęta? Jeżeli codziennie nie przeżywam ekstazy oznacza nudę?...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  441529.jpg
Wyświetleń: 210
Rozmiar:  75,6 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 175706 Komentarze 5 lupcia jest offline
Stary

Smutek

lupcia napisał(a) 2011-07-25 21:02 (Drobiazgi)

"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami, nie można go nikomu wytłumaczyć... Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca, jak śnieg podczas bezwietrznej burzy.."

"Łzy to słowa, których serce nie potrafi powiedzieć..."

Gdy kobiety widzą smutek to po prostu są dla tej osoby. Są weselsze, milsze, lepsze, piękniejsze i wtedy smutek mija. A gdy kobiecie przytrafiło się smucić, kolejny raz.... zastanawia się
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 38083 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Człowiek nie znaczy nic bez swojej pasji...?

lupcia napisał(a) 2011-07-19 21:24 (Drobiazgi)

Pełno jest rad na trzymanie się tego co lubisz robić i jak ważne jest, żeby robić to co się kocha, ale czy ktoś wie jak znaleźć tę pasję? Tą rzecz, jedną jedyną w swoim rodzaju, tylko dla siebie, w której czujesz się wyjątkowym i którą lubisz robić i jesteś w niej dobrym? Jak z piosenki:
Jakiego mielibyśmy orła gdyby Adam wcześniej odszedł?
Kim byłby 2pac nie stając za mikrofonem setki razy?

rozumiem, że trzeba próbować, że może będzie kiedyś wynagrodzona nasza praca włożona...
Przyczajenie
Wyświetlenia 30943 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Dlaczego się ukrywamy?

lupcia napisał(a) 2011-07-07 12:11 (Drobiazgi)

Czy w tych czasach na prawdę wolimy komunikować się przez internet bądź telefon niż rzeczywiście się z kimś umówić i spotkać? Czemu nie można spotkać kogoś po prostu wychodząc z domu? Czy dawne czasy z podwórka, gdzie wszyscy się spotykali i razem bawili no matter what muszą zniknąć? Czy tylko ja czuję się trochę samotnie? Czy to może po prostu starość nie radość? w takim razie ja chcę jeszcze poszaleć i się pośmiać, tylko jak to tu teraz to zmienić, poznać kogoś who actually like me, bo czas robienia...
Przyczajenie
Wyświetlenia 78702 Komentarze 1 lupcia jest offline
Stary

Nowości

lupcia napisał(a) 2011-07-05 22:41 (Drobiazgi)

nowości w moim wieszaczku.

Pierwsze długi czarne, "dyndające", obok koralik i ogniwo łańcuszka i kolczyk gotowy, no i subtelne kwiatki, moje specjały, kawałek linki, kuleczki zaciskowe i kolorowe koraliki i prezent ręcznie robiony gotowy
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  zes.jpg
Wyświetleń: 190
Rozmiar:  49,5 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 32987 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Love

lupcia napisał(a) 2011-07-04 21:13 (Drobiazgi)

Coś dla fanów-rzuć wszystko i chodź się całować
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  spinacz.jpg
Wyświetleń: 175
Rozmiar:  24,4 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 37354 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

zdrada

lupcia napisał(a) 2011-07-04 21:09 (Drobiazgi)
Tagi zdrada, życie

"Umilkł słowik co o świcie,
pięknym śpiewem budził zmysły.
Uleciało wspólne życie
i marzenia nasze prysły.

Zawirował świat dokoła
w głowach naszych zaszumiało.
I na próżno prośby, słowa,
serce z bólu oszalało..."

"Zdrada to cios, którego nie oczekujesz."
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 67062 Komentarze 2 lupcia jest offline
Stary

Dlaczego dla innych jesteśmy „lepsi” niż dla swoich bliskich?

lupcia napisał(a) 2011-07-02 13:36 (Drobiazgi)

Możliwe, że dbamy o swój wizerunek i nie możemy sobie pozwolić na pewnego rodzaju swobodę, którą możemy pokazać wśród swoich. Należałoby się, zatem zastanowić czy dobrze, że mamy tą swobodę czy zabija to relacje?
Z jednej strony czuć się swobodnie w czyimś towarzystwie jest wielkim plusem, nie trzeba nikogo udawać, można się wyluzować i niczego nie obawiać. Jednak po pewnym czasie można się za bardzo rozswobodzić. Panowie zazwyczaj narzekają u Pań na brak makijażu. Na co dzień, tylko...
Przyczajenie
Wyświetlenia 110073 Komentarze 2 lupcia jest offline
Stary

Żyj, działaj

lupcia napisał(a) 2011-06-30 20:58 (Drobiazgi)

"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los. Bowiem każdego dnia wraz z dobrodziejstwami słońca Bóg obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzień dzisiejszy podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero...
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 35619 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Nie czekaj

lupcia napisał(a) 2011-06-30 20:57 (Drobiazgi)

"Życie to ciągłe czekanie .. Na dorosłość , na miłość , na autobus , na ulubiony serial , na szczęście , na wakacje , na przyjaciela , aż w końcu na śmierć ."
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  4185_6f45_300x300.jpg
Wyświetleń: 161
Rozmiar:  12,7 KB  
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 31600 Komentarze 0 lupcia jest offline
Stary

Kobiety ;)

lupcia napisał(a) 2011-06-27 19:28 (Drobiazgi)

"Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię...
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 33071 Komentarze 0 lupcia jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.