Wizaz.pl - Conversation Between PaSsIoNa and dzwoneczek186

Wróć   Wizaz.pl > PaSsIoNa

Notka

Conversation Between PaSsIoNa and dzwoneczek186
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. PaSsIoNa
    2008-09-20 17:03
    PaSsIoNa
    Witam ja tez myslalam kiedys o Londynie w London School of Make up ale jak zobaczylam cene za 2 tygodniowy kurs to zwatpilam ja za 9 miesiecy w mojej (jednej z 3 najlepszych w Paryzu) szkole zaplacilam 5700 euro plus ok 1000 euro na podstawowe kosmetyki wiec osoboscie radzilabym Ci wybrac Paryz nie tylko ze wzgledow finansowych ale tez dlatego ze w 2 tyg nie nauczysz sie za wiele...pytasz dlaczego? a dlatego ze na rozwiniecie zmyslu malowania i smaku w makijazu potrzeba duzo wiecej czasu a o technice nawet juz nie mowie bo jak wiadomo tylko praktyka czyni mistrza. W tej szkole mecza cie i mecza zeby cieniowanie,kreska itd. bylo idealne. A samej ciezej bedzie Ci sie tego nauczyc bo mozesz nie widziec swoich bledow. Mam nadzieje ze odpowiedzialam na Twoje pytania jak cos jeszcze chcesz wiedziec to daj znac. buziaki i pa
  2. dzwoneczek186
    2008-09-14 19:21
    dzwoneczek186
    Czesc!
    Nie chce Tobie za bardzo zawracac glowy... ale czytalam na jakims watku MM, ze kurs (szkole) wizazu konczylas w Paryzu.
    Sama chcialabym rozpoczac taka szkole, ja mysle o Londynie. Maja tam dzienny kurs, trwa 4 tygodnie... Zastanawialam sie, co daje taki 4 (tylko 4) tygodniowy kurs? Moglabym sie dowiedziec ile Twoje szkolenie trwalo?
    Jak zawracam glowe, to przepraszam, ale jakbys znalazla chwilke, to prosilabym o odpowiedz.
    Pozdrawiam!

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.