Wizaz.pl - Conversation Between zuzanek69 and madziarra

Wróć   Wizaz.pl > zuzanek69

Notka

Conversation Between zuzanek69 and madziarra
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. madziarra
    2010-05-08 19:40
    madziarra
    Hej, proponuje przetestować osobiście w perfumerii; ja Revlona używałam niestety już kilka lat temu i nie bardzo pamiętam jaki był, skąd też nie mogę porównać. 60 nie jest za ciemna, nie używam go jako bronzera, tylko pudru dziennego, z resztą mam wrażenie, że on się trochę dopasowuje do kolorytu cery Testowałam też 70, była ciemniejsza , ale mimo wszystko wyglądała b.naturalnie, wręcz dopasowała się do cery.Mimo wszystko radzę osobiście przetestować
  2. zuzanek69
    2010-05-08 18:00
    zuzanek69
    Hej Madziarra Przepraszam, ze tak wpraszam się na Twój profil, ale mam problem, mianowicie chciała by kupić ten puder sun protection z Shiseido w kamieniu, ale waham się między nr. 40 a 60 :/ Używam z Revlona color stay 180 sand beige, czyli pomiędzy Twoimi nr. 150 a 220. Do czego mniej więcej zbliżony jest Twój nr.60 z Shiseido? Piszesz,że masz raczej jasną karnację, czy ten nr 60 nie jest więc za ciemny? Podkreślę jednak, że na szyję używam balsamów brązujących, to może będzie pasował? Pomożesz mi? Czy masz porównanie z jakimś fluidem jeśli chodzi o kolorystykę, to bym sobie sprawdziła, np. loreal lub vichy, clinique.Dziękuję Tobie za odpowiedz i ciepło pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.