Wizaz.pl - Conversation Between ! e_Milka ! and urszulens

Wróć   Wizaz.pl > ! e_Milka !

Notka

Conversation Between ! e_Milka ! and urszulens
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. urszulens
    2008-12-19 12:45
    urszulens
    Witam wszystkich bardzo serdcznie! chcialam sie poradzic kogos na temat plamien podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Nigdy wczesniej mi sie to nie przydazylo i jestem zmartwiona a biore tabletki od pieknych paru lat oczywiscie z przerwami! po przerwie siedmiodniowej w czwary dzien brania tabletek wysapily u mnie bole brzucha jak przed miesiaczka a nawet silniejsze i dziwniejsze.Nie trwaja no stop lecz z przerwami i dzisiaj juz trwaja drugi dzien lecz juz w calkiem innym kolorze bralam niedawno antybiotyki przeciw zapalieniu zeba i silne tabletki przeciw bolowe ketonal nie wiem moze one to spowodowaly a moze oslabily antykoncepcje.Jezeli ktos mial podobna sutuacje to prosze bradzo o kontakt!!

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.