Wizaz.pl - Conversation Between Parabelka and lexxi

Wróć   Wizaz.pl > Parabelka

Notka

Conversation Between Parabelka and lexxi
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Parabelka
    2013-08-16 07:46
    Parabelka
    W sumie Alicja w Krainie Muminków mogłaby być fajna Chętnie bym taką wersję obejrzała , ale jeżeli idzie o tłumaczenie to Słomczyński forever , mam ciężką alergię na nowe wersje tłumaczeń czegoś , co było przełożone genialnie - jak Kubuś Puchatek , cała Jane Austen czy Szwejk .To jak reformulacja - zawsze spaprzą A chyba Mistrza i Małgorzatę też jakiś geniusz na nowo przełożył ?
  2. lexxi
    2013-08-15 22:24
    lexxi
    tak, właśnie ta wersja jest najlepsza a ilustracje Tove do Alicji rzeczywiście są trochę "muminkowe" ale to właśnie jest w nich najlepsze Poluje jeszcze na Hobbita z rysunkami Tove (są rewelacyjne ) ale niestety nie ma polskiego wydania jak będę miała okazję, to na pewno kupię fińskie
  3. Parabelka
    2013-08-15 22:18
    Parabelka
    Ojej , ta z Czytelnika z serii z delfinkiem , z rysunkiem , jak Kapelusznik i Marcowy Zając pakują Susła do imbryka ??? Też ją mam , dostałam pod choinkę i kocham miłością dozgonną
    Ilustracje Tove uwielbiam , ale Alicji z nimi sobie nie wyobrażam - Mała Mi jakoś mi się od razu nasuwa
  4. lexxi
    2013-08-15 22:08
    lexxi
    Kochana, żeby już nie offtopić w wątku Alicja Stillera, to wydanie, które miałam od małego w domu, takie duże w twardej oprawie, później zaginęło i kupiłam sobie takie samo na allegro, więc mam sentyment A Słomczyński to wiadomo mam takie malutkie wydanie z 1975 roku, które było odnawiane i oprawiane u introligatora i to jest mój wielki skarb A ta nowa to tylko ze względu na ilustracje mojej ukochanej Tove kupiona

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.