Wizaz.pl - Conversation Between Loyd and OneLo

Wróć   Wizaz.pl > Loyd

Notka

Conversation Between Loyd and OneLo
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. OneLo
    2015-03-28 12:00
    OneLo
    Hej generalnie to do pewnego czasu myłam jak zwykle buzie wieczorami zmywając makijaż. Robiłam to najpierw tonikiem 3w1 z Garniera a później normalnie wodą. Rano nakładałam podkład z Avonu albo z Undere Twenty później nakładałam jeszcze puder w kamieniu. Oczy malowałam normalnie standardowo tusz i cięń , zdarzała się kredka wpadłam do Drogerii Natura na badanie skóry i Pani, która wykonała mi to badanie stwierdziła, że na policzku mam tylko 9% nawilżenia a na czole zaledwie 4%. Oznaczało to, że mam suchą skórę i było to uwydatnione tym pudrem w kamieniu. Zaczęłam używać kremu z Babydream i później podkładu z Eveline Stay 18, ale strasznie świeci mi się buzia. Powiedziałam to tej Pani, powiedziała mi, że widzi, że mam lepszą buzięsypnęła mi pudrem z Sensique, który nie pokazuje mi tej suchości i wykańcza ładnie makijaż. Mam zamiar zafarbować włosy na miodowy blond z Syoss, co o tym myślisz? i wkońcu to konkretne pytanie co myślisz o mojej buzi i co mogę jeszcze zrobić?
  2. Loyd
    2015-03-25 21:46
    Loyd
    Cześć Soniu. Oczywiscie chętnie Ci pomoge , lub jesli nie będę potrafiła polecę Ci kogoś. Napisz mi coś o swojej pielęgnacji ( takiej codziennej) najlepiej po prostu w prywatnej wiadomości.
  3. OneLo
    2015-03-25 16:28
    OneLo
    Cześć Loyd jestem Sonia, mam 17 lat(18 w listopadzie).Mam problem z suchą skórą na buzi :/ chciałabym abyś udzieliła mi jakichś porad jak mam ją pielęgnować? może jakieś domowe sposoby?
    Serdecznie dziękuje za odpowiedź z góry Pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.