Wizaz.pl - Pokaż profil: ! e_Milka !

Wróć   Wizaz.pl > Lista userów

Notka

! e_Milka ! ! e_Milka ! is offline

Przyczajenie

Wpisy

Pokazuję wpisy gości od 1 do 9 z 9
  1. balackobama
  2. tammao
  3. malgorzatam3
    2015-02-20 20:40
    malgorzatam3
    prosze kliknij w baner
  4. Nicponka12
    2013-03-26 22:18
    Nicponka12
    hej
  5. o3rowecki
    2013-03-20 10:38
    o3rowecki
    Hej, dobry post, pozdrawiam.
  6. oliveriusostry
    2013-03-16 14:27
    oliveriusostry
    Lubie Twoje wpisy, pozdrawiam.
  7. LolipopGirl
    2013-02-10 21:20
    LolipopGirl
    Jak się DODAJE TU WĄTKII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????? ????????? pierwszy raz jestem
  8. kozap
  9. urszulens
    2008-12-19 12:45
    urszulens
    Witam wszystkich bardzo serdcznie! chcialam sie poradzic kogos na temat plamien podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Nigdy wczesniej mi sie to nie przydazylo i jestem zmartwiona a biore tabletki od pieknych paru lat oczywiscie z przerwami! po przerwie siedmiodniowej w czwary dzien brania tabletek wysapily u mnie bole brzucha jak przed miesiaczka a nawet silniejsze i dziwniejsze.Nie trwaja no stop lecz z przerwami i dzisiaj juz trwaja drugi dzien lecz juz w calkiem innym kolorze bralam niedawno antybiotyki przeciw zapalieniu zeba i silne tabletki przeciw bolowe ketonal nie wiem moze one to spowodowaly a moze oslabily antykoncepcje.Jezeli ktos mial podobna sutuacje to prosze bradzo o kontakt!!

O mnie

  • O ! e_Milka !
    Płeć
    kobieta
  • Profil cery
    Informacja bardzo ważna dla użytkowniczek KWC. Jeśli zatem chcesz recenzować kosmetyki, wypełnij te pola koniecznie.
    Typ cery
    brak deklaracji
    Skłonność do alergii
    brak deklaracji
    Skłonność do rozszerzonych naczynek
    brak deklaracji
    Skłonność do podrażnień
    brak deklaracji

Staty

Ilość wiadomości
Wpisy
Ogólne informacje
  • Ostatnia aktywność: 2013-07-05 13:26
  • Zarejestrowany: 2007-06-30
  • Polecający: 0

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.